Problem z Acer Advanced MP3 Player 256MB

Dostałem Acer Advanced MP3 Player 256MB i rok go nie używałem. Po roku czasu włączyłem go w komputerze i działał. Wgrałem muzykę i wszystko było ok. Następnym razem podłączyłęm go i nic nie chciało się usunąć z mp3. Więc dałem (PPM i formatuj) i wyskoczył komunikat “Dysk jest zabezpieczony przed zapisem”. Dałem “Pokaż ukryte pliki i foldery” i był tam ukryty plik o nazwie “winamp_cache_0001” miał 474 bajtów był formatu XML. Próbowałem go usunąć ale nie dało się. Wszedłem w “Właściwości” i było zaznaczone “Tylko do odczytu” i “Ukryty”. Odznaczyłem to i dałem zastosuj ale odmawiało. Każdy plik mp3 we właściwościach miał zaznaczone “Archiwalny”, też nie dało się odznaczyć. Zeskanowałem MP3 przez F-Secure Antivirus 2009 i nic nie wykryło. Formatowałem także programem Acer Format MP3 Player i pisało “Format fail” i przez HDDGURU 2.36 i nie wykrywało go. Nie wiem co się dzieje. Proszę o pomoc :frowning: .

Z góry dziękuję :slight_smile:


http://www.djdomitek.tnb.pl - Zapraszam :smiley: !

niema żadnych przełączników na mp3 playerze ?? jak rozumiem próbowałeś go złamać windows low level formatem ??

Tak a z tym przełącznikiem to niewiem :frowning:

Już wszystko OK :slight_smile: był tylko zaciągnięty w mp3 “Hold” :smiley: