Problem z ActiveX/com w ccleaner

Ostatnio przeskanowałem komputer w poszukiwaniu błędów rejestru programem ccleaner i wyskoczyło (chyba) ponad 100 błędów i je naprawiłem i znowu

przeskanowałem i 2 zostały to też je naprawiłen i dla upewnienia jecze raz przeskanowałem I znowu te 2 Błędy.Naprawiłem je i tak z 5 razy a one nadal wyskakiwały a oto nazwy tych błędów:

 

 

 

1.błąd Problem z ActiveX/COM ehGLID.GLIDPlugInUDCR-{C3F8B282-5B69-47F0-80C3-A22A97FF2EB5}

 

 

2.błąd Problem z ActiveX/COM ehGLID.GLIDPlugInUDCR.1-{C3F8B282-5B69-47F0-80C3-A22A97FF2EB5}

 

Prosze pomóżcie bo mnie to troche (bardzo :D) Wnerwia

 

                           Z góry dzienki i pozdro :wink:

Wcześniej używałeś ccleanera? To chodzi o współdzieloną bibliotekę dll. Taki problem powstaje po usunięciu/odinstalowaniu jakiejś aplikacji korzystającej z tej biblioteki, z której korzystał system. Windows odtwarza klucze chronione. Jedynie, to można w ccleaner odznaczyć - rejestr - Problemy z ActiveX oraz klasami i już program nie będzie tego pokazywał i usuwał.

Najlepiej, to przywróć system do dnia, gdy problem jeszcze nie wystąpił. Być może, jeszcze raz musisz zainstalować poprawnie to, co usunąłeś/odinstalowałeś. Jeśli uparłeś się i w podglądzie zdarzeń nie ma błędów aplikacji,  to odznaczenie podanej opcji pomoże, choć nie naprawi.

a jest jakiś jeszcze inny sposób ? bo niewiem ale ty chyba od początku było bo nie tak dawno przeinstalowałem z xp sp3 na windows 7 professional sp1 32-bit.

Jak odznaczone, to na razie OK.

 

Rozwiązaniem jest pobranie aktualizacji, więc kłania się Windows Update. Dużo z nich dotyczy formantów activex. A windows 7 professional sp1 32-bit to jakiś przypadkiem nie modyfikowany?