Problem z Ad-aware SE Personal

(Binita) #1

Podczas instalacji programu zawiesił się komputer (problemy sprzętowe) i teraz nie chce się uruchamiać.Problem jest w tym, że odinstalować się go też ni udaje pokazuje informacje: "invalidINSTALL.LOG file". W jaki sposób mogę ten program odinstalowac lub "naprawić"?

(Cinek 1989) #2

Ja bym na początku proponował zainstalować go ponownie w to samo miejsce.

(Binita) #3

Niestety spróbowałam ponownie i przy instalacji pokazuje się informacja że pomyslnie odinstalował poprzednią wersje a po cwili pokazuje sie ten sam komunikat :(.

(x-awier) #4

Usun folder i preczyść rejestr jv16 Power Tools

(Binita) #5

Jaki folder?

zainstalowałam program. Mógłbyś mnie dalej poprowadzić?

(x-awier) #6

Zależy na jakim dysku instalowałaś ad-aware.

Zobacz na C:/Program Files i odnajdź folder "Lavasoft' i go usuń.

Jeśli nie ma folderu to w jv16 PowerTools zrób tak :

Najpierw ustaw u góry 'Language' i przestaw na Polski (Polish) zobacz czy w 'Menadżer Oprogramowania' jest Lavasoft lub Ad-aware jesli tak to zaptaszkuj go i 'Odinstaluj' :slight_smile:

(Binita) #7

znalazłam ten plik ale niestety caly nie chciał się usunąć wiec usuwalam pliki po kolei. Został tylko jeden "Ad Avare SE Core applicationLavasoft Sweden" i ten nie chce dac sie usunąć! "Nie można usunąć Ad Avare:odmowa dostępu Sprawdz, czy dysk nie jest zapełniony lub chroniony przed zapisem oraz czy plik nie jest aktualnie używany". nie mam otwartego tego programu.....

(Monczkin) #8

agnieszka_ax spróbuj usunąć ten plik w trybie awaryjnym, bez połączenia z siecią. Ewentualnie użyj programu KillBox http://www.killbox.net/ żeby wyłączyć proces

(Binita) #9

mógłbyś nie poprowadzić? nie chce zniszczyć czegoś potrzebnego...

(x-awier) #10

Jak ściągniesz KillBox'a to otwiersz go, naskltępnie zaznaczasz opcje 'Delete on Reboot' klikasz na ikonke folderu wyszukujesz ten plik kliaksz biały krzyżyk w czerownym kółeczku klikasz Tak zrestartuje się sam komputer i po operacji zobacz czy dalej ejst ten plik :slight_smile:

(Binita) #11

UDALO SIĘ ! ! !

:smiley: :smiley: :smiley:

Dzięki serdeczne !