Problem z Ad-aware SE Personal

Podczas instalacji programu zawiesił się komputer (problemy sprzętowe) i teraz nie chce się uruchamiać.Problem jest w tym, że odinstalować się go też ni udaje pokazuje informacje: “invalidINSTALL.LOG file”. W jaki sposób mogę ten program odinstalowac lub “naprawić”?

Ja bym na początku proponował zainstalować go ponownie w to samo miejsce.

Niestety spróbowałam ponownie i przy instalacji pokazuje się informacja że pomyslnie odinstalował poprzednią wersje a po cwili pokazuje sie ten sam komunikat :(.

Usun folder i preczyść rejestr jv16 Power Tools

Jaki folder?

zainstalowałam program. Mógłbyś mnie dalej poprowadzić?

Zależy na jakim dysku instalowałaś ad-aware.

Zobacz na C:/Program Files i odnajdź folder "Lavasoft’ i go usuń.

Jeśli nie ma folderu to w jv16 PowerTools zrób tak :

Najpierw ustaw u góry ‘Language’ i przestaw na Polski (Polish) zobacz czy w ‘Menadżer Oprogramowania’ jest Lavasoft lub Ad-aware jesli tak to zaptaszkuj go i ‘Odinstaluj’ :slight_smile:

znalazłam ten plik ale niestety caly nie chciał się usunąć wiec usuwalam pliki po kolei. Został tylko jeden “Ad Avare SE Core applicationLavasoft Sweden” i ten nie chce dac sie usunąć! “Nie można usunąć Ad Avare:odmowa dostępu Sprawdz, czy dysk nie jest zapełniony lub chroniony przed zapisem oraz czy plik nie jest aktualnie używany”. nie mam otwartego tego programu…

agnieszka_ax spróbuj usunąć ten plik w trybie awaryjnym, bez połączenia z siecią. Ewentualnie użyj programu KillBox http://www.killbox.net/ żeby wyłączyć proces

mógłbyś nie poprowadzić? nie chce zniszczyć czegoś potrzebnego…

Jak ściągniesz KillBox’a to otwiersz go, naskltępnie zaznaczasz opcje ‘Delete on Reboot’ klikasz na ikonke folderu wyszukujesz ten plik kliaksz biały krzyżyk w czerownym kółeczku klikasz Tak zrestartuje się sam komputer i po operacji zobacz czy dalej ejst ten plik :slight_smile:

UDALO SIĘ ! ! !

:smiley: :smiley: :smiley:

Dzięki serdeczne !