Problem z Adapterem Wi-Fi

Witam, wczoraj zakupiłem Adapter WL0145A firmy LogiLink, i mam problem z zainstalowaniem sterowników do tego o to produktu. Gdy próbuje automatycznie wyszukać sterowników wyskakuje coś takiego:
Adapter

Link do Adaptera

Teoretycznie sterownik powinien zainstalować się przy tym urządzeniu z automatu w 10, ale może coś przekombinowali i potrzebny od producenta link. Zobacz czy zadziała, ewentualnie zmień port. Czasami problem sprawia brak sterowników do płyty głównej lub zainstalowane urządzenie na podobnym lub takim samym chipsecie.

Zmieniałem porty nic nie dało, tak samo od producenta

A jaki to komputer?

Karta Graficzna AMD Radeon HD 6670 Procesori5-3470 3.20GHz
Dysk1TB TOSHIBA RAM16`
System 64-bitowy win 10

`

Czyli stacjonarny, może podłączasz z przodu i za duże spadki napięcia, podłącz bezpośrednio do płyty z tyłu, jeśli tak jest.

Podłączone mam z tyłu ciągle

Najlepiej sprawdzić samo WIFI na innym komputerze, czy jest sprawne.

dsa

Nie mogę nawet się połączyć z Wi-Fi ale działa bo na drugim komputerze wszystko normalnie śmiga

Jeśli adapter działa na innym komputerze, to problem leży prawdopodobnie po stronie tego komputera. Można przywrócić system do stanu początkowego. Rozumiem, że sterowniki które linkowałem zostały pobrane na innym komputerze i przeniesione pendrivem albo dyskiem zewnętrznym?

Mam przenośny ruter oraz domowy ruter z przenośnym łączę się przez kabel a domowym chciałem przez Wi-Fi ale nie działa i zostało zainstalowane na tym komputerze

Mogą istnieć oczekujące aktualizacje, które blokują instalacje sterownika. Sugeruje najpierw sprawdzić czy wszystkie są zainstalowane i po restarcie spróbować podłączyć ponownie adapter.

System żadnych nie widzi