Problem z adminem Windows 7 Ultimate 64-bit

Witam. Mój problem polega na tym, że kiedy otwieram program jako administrator wyskakuje mi błąd " System Windows nie może odnaleźć pliku [ D:Gry ( Nazwa pliku). Upewnij się, że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie. Skanowałem komputer, robiłem testy na obecność SirMaca, czy też nawet przywracałem system. Ten problem nie występuje na profilu Administratora, lecz na zwykłym codziennym użytkowniku tak. Z góry dziękuję za pomoc.

P.S Przy okazji instalowałem ostatnio kilka dodatków do Firefoxa Typu vShare itd, czy one mogły spowodować ten problem? (Mimo tego, że wystąpił on po długim okresie czasu od zainstalowania dodatków około kilu miesięcy?)

P.S 2 Czy możecie mi podać dobry sposób na wykrywanie i skuteczne usuwanie keyloggerow, keygenow i agentow ?

Acha. Posiadam antywirusa ESET NOD32.

@P.S 2

Skanować regularnie system. Z darmowych skanerów polecam Ci Malware’Bytes Anti-Malware, który możesz pobrać z vortalu.

Moim zdaniem problemy z odpalaniem jako admin mogą być powiązane z powyższym.

Pomocne programy : Malwarebytes’Antimalware - aktualizacja i pełny skan > usuwasz co znajdzie ,zabezpieczenie przed loggerami -Zemana Antilogger <-oczywiście nie stosować keygena :wink: ,lub SpyShelter Personal Free . Przy namierzeniu reszty syfu pomocny będzie OTL,ustaw tak http://wstaw.org/m/2010/09/10/OTL.png ,kliknij Skanuj, zawartość wynikowych logów > Extras i Otl < skopiuj i wklej na http://www.wklej.org ,tu linki i czekaj na specjalistę od logów.

ZEMANA , SpyShelter - oba niestety płatne (darmowy SpyShelter tylko na systemy 32bit).

A jeśli by ci interesowało 400 licek Zemany do rozdania: http://anonym.to/?http://www.techhamlet … +Hamlet%29

F4jny , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Podaj dokładną nazwę i lokalizację pliku którego ci brak.

Upewnij się czy aby na pewno ten “zwykły codzienny użytkownik” ma uprawnienia administratora. Może jest to konto ograniczone. Wątpię żeby na koncie ograniczonym można było uruchamiać usługi, które wymagają poziomu administratora.

Nie ma uprawnień administratora. Chodzi mi o uruchamiane programów metodą “Uruchom jako administrator”. Wtedy wyskakuje mi ten błąd. Mogę podać dokładną lokalizację, ale to jest bezsensu skoro występuje to z każdym programem z końcówką exe., a po drugie nie mogę usuwać żadnych programów mimo tego, że są zainstalowane. Windows mówi, że zostały wcześniej odinstalowane mimo tego, że nadal funkcjonują. Zresztą wszystko wcześniej działało bez zarzutu. Problem się pojawił niedługo po tym jak mi zaczęło co jakiś czas przerywać połączenie z internetem i zaczął się pojawiać w sieci jakis NETGEAR… ?

EDIT

Obecnie nie mogę ani usunąć ani dodać nowego użytkownika!! Wciskając tą niebieską linijkę " Dodaj lub usuń użytkownika" w Panelu Sterowania nic się nie dzieje!

Malware zeskanowalo i usunelo 8 trojanow, sknaowalem kilka razy usunąłem wszystkie śmieci, przywracałem system, ale nic nie pomogło!! Potrzebuję szybko rady, inaczej będę musiał reinstalować system, ale jak wiadomo to nigdy nie jest “te mniejszse zło” HELP ME!