Problem z administracja win98 spod winxp home

Witam:)

Mam pewien problem natury technicznej. Problem polega na braku bezpośredniej możliwosci zdalnej administracji komputerów w kafejce internetowej. Przybliżę istotę problemu - komputer do obsługi kafejki posiada zainstalowany winxp home, reszta komputerów w kafejce bazuje na win98. Jedyną możliwą formą administracji zdalnej innych stanowisk jest udostępnienie dysków twardych na wszystkich komputerach w kafejce. Jest to niezbyt wygodna sytuacja, gdyż wielu klientów kafejki wgrywa swoje dane, programy, które mogą być widocznie dla innych niepożądanych osób właśnie poprzez udostępnienie dysków.

Moje pytanie w związku z tym brzmi, czy jest istnieje jakieś narzędzie w winxp home lub program pod winxp home, ktore umożliwiają zdalna administrację stacji roboczych z win98, ktore posiadają włączoną funkcję administracji zdalnej?

Jeśli ten temat był już poruszany to przepraszam za kłopot, aczkolwiek szukalem i na googlach, i na forum - nie znalazlem nic pasujacego do tego tematu, ktory dotyczy mojego problemu.

odgrzewam mrozonke

gdyby na kompach klienckich byl WXP PRO , to bylby problem z glowy - pulpit zdalny.

W 98 chyba czegos takiego nie ma, aczkolwiek z tego systemu mozna sterowac xpkiem (poprzez kontrolke ActiveX).

Jedyne wyjscie - osobna aplikacja typu Remote Administrator.

W kafejce najlepiej by bylo robic obrazy dyskow…

Niewiem czy o to ci chodzi ale gdzieś mialem taki program który instalujesz na komputerze którym chcesz zdalnie sterowac, następnie rejestrujesz się na stronce. Logujesz sie i ze strony sterujesz komputerem, niewiem doklanie jak to wygląda, program byl darmowy z tego co pamiętam. Poszukam nazwy i jak coś to zamieszcze link:)

http://www.realvnc.com/download.html