Problem z Adobe Flash Player na starym PC

Witam! Tak jak w temacie mam po prostu stary komputer :frowning: Jednak wszystko działa udało się karte sieciową naprawić i wszystko. No to opiszę wszystko po kolei. Zrobiłem sobie format wszystkie sterowniki zainstalowane ok wszystko jest, dobra męcze się z IE baardzo stara wersja ściągam Opere dobra wchodze w YT pisze żebym własnie Adobe ściągnął no dobra spoko sciągam, no ale kurde instaluje i brak albo jakieś Kernel.dll czy jakoś tak albo raport o błędach co robić :frowning: ?

Na I.E adobe flash player nie działa, wiem bo kumplowi też nie działało i jak mu wgrałem Google Chrome to było wszystko okej, moze tez tego spróbuj.

Spoko, Tylko właśnie z Google Chrome jest to samo sciągam odpalam i failed with error 0x80040890

Stary komputer to chyba będzie Windows XP ?

Jeżeli nie masz Windows XP Service Pack 3 to zainstaluj.

Wcześniej musisz posiadać/mieć zainstalowany SP1 lub Windows XP Service Pack 2

Jaka wersja IE ?

W Menedżerze urządzeń są jakieś żółte wykrzykniki lub znaki zapytania ?

A dokładnie co pisze w raporcie o błędach ?

Podaj dane odnośnie komputera:

  1. System.

  2. Płyta główna.

  3. Karta graficzna.

Pamiętam ze problemy z instalacją programów i błedem kernel.dll były na systemie windows 2000 :smiley: Tak więc dla pewności podaj jaki masz system oraz specyfikacje komputera zeby mieć wgląd jak to wszystko wygląda.

Co do Xman to z tego co pamietam do SP2. IE Bardzo stara napewno poniżej IE . Sprzęt już ogarnąłem żółty wykrzyknik jest przy USB, ale co ma piernik do wiatraka. W raporcie to to co zawsze bla bla bla raport i zawsze biore nie wysyłaj.

  1. System- XP Professional 2002

  2. Płyta główna- W Everscie mi wyskoczyla taka MSI KT4AV (MS-6712)

  3. Karta graficzna - co do karty to nwm ale pewno coś z MSI

do dj kamil

no właśnie ja 2002 a info masz powyzej

Dodane 12.12.2012 (Śr) 12:57

Nie idzie wgl odpalić tego jak większości pobranych rzeczy moze trzeba coś sciągnąć ??? p.s. gry normalnie sie odpalają

To dlaczego nie chcesz zainstalować p/w SP3?

Podałem wszystko:

Zainstaluj również Windows Internet Explorer 8 dla systemu Windows XP

POBIERZ --> NIE, DZIĘKUJĘ. KONTYNUUJ.

Po instalacji p/w:

  1. Utwórz nowy punkt przywracania systemu.

  2. Start --> Panel sterowania --> System --> Zaawansowane --> Wydajność --> Ustawienia --> Efekty wizualne - zaznacz tylko

6 pozycji - Zastosuj - OK.

kliknij aby powiększyć:

b6f4bd33aeb1d059m.jpg86e86da81e7e892fm.jpg

  1. Przeczyść komputer programem CCleaner

U góry po lewej “Cleaner” na dole Analiza - Uruchom Cleaner

później “Rejestr” Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

CCleanera używaj po częstym surfowaniu po internecie oraz po każdej deinstalacji programów i sterowników.

cf114_CCleaner.jpg ccleaner2.th.jpg

  1. Zainstaluj/użyj jeszcze Eusing Free Registry Cleaner.

(dokładniej przeczyści rejestr)

Wybierasz język / language / Polish.

Przewiń – Skanuj rejestr – Napraw rejestr.

przewi.th.jpg skanujrejestr.th.jpg naprawrejestr.th.jpg

  1. Zainstaluj najnowszy Flash Player.

  2. Utwórz ponownie nowy punkt przywracania systemu, jak będzie wszystko OK to poprzednie usuń.

Zainstalowałeś sterowniki do płyty głównej Chipset ?

Tak ciężko zrozumieć że pobiore to zapisze mi sie to na pulpicie i klikam i nic, wgl. nie reaguje