Problem z Aero i Vegasem

Witam. Parę dni temu (nie wiem kiedy) zainstalowałem sterowniki od Nvidii (działające z moją kartą graficzną i systemem operacyjnym, ponieważ NFS Rivals chciał mieć nowe sterowniki. I po zainstalowaniu oto co się stało: 1. Aero nie chce się włączyć (Menadżer okien pulpitu jest wyłączony) 2. Okienko Render As… w Vegasie Pro 11.0 jest puste 3. Windows dziwnie klonuje pulpit (niewidocznie ale jak najade kursorem to znika i widać tylko na narzędzie wycinanie, zdjecie w załączniku http://postimg.org/image/v45ru0rl1/). Nie pamiętam jakie sterowniki miałem wczęsniej, użyłem przywracania systemu. Szukałem pudełka od karty ale nie znalazłem. Ogólnie to brak Aero mi nie przeszkadza bo Klasyczny Windows nie jest taki zły ale reszta troche przeszkadza… Aha moja karta graficzna to Nvidia GeForce 550 Ti, a sterownik graficzny to wersja 332.21

lix124

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.