Problem z Aero wersja Beta 2 CTP x86 X11.97939 Build 5308

chyba taka mam wersje spisalem z plyty Microsoftu :slight_smile:

moje parametry sprawdzone w windowsie

http://img352.imageshack.us/my.php?image=1ic0.jpg

Moze ktos sie orientuje gdzie sie aktywuje Aero ?

Pozdrawiam

sorka troche odbiegne od tematu ty masz radeona 9500?? i przy tej grafie vista niee stwarzała ci zadnych problemow ze sterownikami?? (ja takze posiadam radeona 9500 i vista stwaza problemy ze grafa jest walnieta a ta przechodzi wszystkie benchmarki bez najmiejszych problemów)

jesli mozna spytac w twoim radeonie mozna odblkowac potoki?? bo tak mi sie wydaje ze to moze byc od tego(moja ma odblokowane potoki i nadal bios od 9500 stad tez moje przypuszczenie ze stery chca widziec tylko 4 potoki a widza 8 i wysyłaja komunikat do visty o błedzie)

z gory dzieki za odpowiedz…

PS co do aero to mam ten sam problem (niee uruchamia sie automatycznie) ale to jest konsekwecja wyzej opisanych problemów…

Mam radeona 9500 z mozliwoscia odblokowania 8 potokow poprzez specjalne sterowniki :slight_smile:

jeszcze tylko jedno wersji z mozliwoscia odblokowania potoków było kilka

wiec jakbys mógl zprecyzowac to jest z 128 MB i 256 bitowa szyna danych do pamieci i układ pamieci w kształcie litery L czy tez moze z pamieciami ułozonymi w lini prostej?? widzisz moja ma pamieci w literce L i system WIN XP widzi ja nawet jako radeon 9700 pro po zainstalowaniu odpowiednich sterów??

z góry dzieki za odpowiedz:D

pozdro:D