Problem z AGP

Problem polega na tym że nie moge wykrzesać z mojej płyty głównej możliwośc obsługi AGP 4x choć w biosie wszystko jest ustawione prawidłowo. Próbowałem aktualizacji biosu i nic nie dało. Mam Winde XP SP 2 i zainstalowane najnowsze sterowniki płyty głównej i karty graficznej i pokazuje mi że jest AGP na 2x próbowałem także ze starszymi sterami ma kotś jakiś pomysł mój sprzęt to Intel Penrium Celeron III 1300 MHz x86 Family 6 Model 11, Karta graf NVIDIA GeForce 2 MX/MX 400 64 MB, płytka główna ASUS TUSL2-C. Jeśli potraficie mi pomóc to byłbym wdzięczny

Karta obsluguje agp x4 ?? bo juz nie pamietam , dawno to bylo !!

MX4oo pracuje na agpx4, wiem bo miałem :slight_smile:

pogrzeb w biosie, i dawaj save oczywiście :slight_smile:

btw: fajny sprzecik do OC :stuck_out_tongue:

Nie wydajemi sie aby chodziła na agpx4 bo też miałem i miała x2 ,może sie myle i są też modele z agpx4

Problem złożony z tymi kartami,występowały x2 i x4,wszystko zależy od systemu operacyjnego i płyty głównej, w WIN98 system i testy pokazuje x4,a w XP pokazuje x2.

Nic nie zrobisz,problem znany i nierozwiązany.

Prawdopodobnie wina biosu karty lub niezgodność między kartą a płytą główną.

Ale nie martw sie na tych kartach różnica między x2 i x4 jest niezauważalna.

Sprawdz.

W biosie ustaw x4 lub auto.

Najnowszy pakiet sterów do płyty głównej.

Wyjmij karte i oczyść dokładnie złącze stykowe i dobrze osadz.

Spróbuj programy które wymuszają ustawienie AGP.

Moja kara na banq obsługuje AGP 4x bo jest napisane na opakowaniu i w instukcji a w biosie ustawione jest wszystko prawidłowo, co do tego ża na niektórych systemach pokazuje AGP 4x to prawda też kiedyś miałem 9x i działało wszystko ale zdażyło się że na XP i było 4x. Mam zainstalowane najnowsze stery do płyty i ściągnięty nowy bios (na starszym biosie było to samo) + nowe stery do karty. Myślałem że macie jakieś ciekawe propozycje, ale mimo wszystko dzięki za pomoc pozdrawiam

ja mialem podobny problem z mx-440 sys. pokazywal mi ze karta jest osadzona jest na pci a nie na agp (ale i tak w testach wypadala jak powinna ) !!