Problem z AGP

Hej, mam Radeonka 9550 i mam z nim taki mały problem. Mianowicie: do niektórych gier/ aplikacji potrzebuję włączyć agp, jednak w ustawieniach SMARTGART(można w nich manewrować po instalacji sterowników omega) kiedy ustawię agp na x4 lub x8 każe mi zrestartować komputer. Tak robię, ale widocznie testy nie przechodzą pomyślnie, bo AGP nadal jest wyłączone. Da się je włączyć innym sposobem? (W biosie jest ustawione)

Ach, jeszcze jedno, po poleceniu w start–>uruchom “dxdiag” nadal nie mogę uruchomić tej opcji bo jest niedostępna.

Pozdrawiam

A stery do płyty głównej,a szczególnie do AGP masz wgranie,jak nie wgraj i nie powinno być problemu.

Tego nie robiłem. Zaraz poszukam gdzieś CD ze sterami…ale nie wiem czy to może być przyczyna, bo przed formatem twardziela z tego co pamiętam też ich nie instalowałem. Tak czy siak spróbuję

Pozdrawiam

ustaw w biosie agpx8 i wylacz “fast write”

a jak system nie poznaje,ze ma AGP to konieczne sa sterowniki plyty glownej do obslugi AGP (sprawdz w m. urzadzen czy nie masz czasem nierozpoznanych lub niedzialajacych poprawnie urzadzen)

i co z tym directx’em - nie mozesz uruchomic diagnostyki ?

[edit]

widze ze moderator szybciej klapal “wyslij”

[/edit]

Hm… instalacja sterowników do płyty głównej pomogła :slight_smile: dziękuję za udzieloną pomoc

Pozdrawiam