Problem z akceleratorem pobierania

Witam.

Mam problem, a mianowicie nie wiem jak ustawić akcelerator pobierania. Zainstalowałam na moim komp. IDM downloader i DownThemeAll. Pobieram zazwyczaj z rapidshare i gdy do każdego z tych akceleratorów wklejam link z rapid. to pobiera mi się tylko strona internetowa a nie archiwum rar. Proszę o pomoc i instrukcje jak mam ustawić te programy aby pobierać z rapid. archiwa.

Z góry dziękuję za pomoc

:slight_smile:

Za dobrze by było gdyby się dało ominąć czas oczekiwania na rapidzie przez zwykły programik :stuck_out_tongue:

Używając FireFoxa, przy rozpoczęciu pobierania wyskakuje Ci okienko w stylu “co tak właściwie masz zrobić”. Po zainstalowaniu Download Them’ All, w tymże okienku pojawia Ci się dodatkowa opcja, właśnie od tego programu.

Dodając tak od siebie, niestety bardzo często DTA nie daje rady pobrać pliku z rapida, bo właśnie pobiera stronę, nawet jak się poczeka, poklika itp. Pozostaje zwykły wbudowany w FireFoxa downloader.

Musisz w opcjach IMD ustawić pobieranie bezpośrednie.Albo użyj Jdownloader, można w nim pobierać jako Free user bądź Premium ;]

Dzięki :slight_smile:

A czy IDM naprawdę szybciej pobiera pliki?

Prędkość pobierania nie zależy od programu ale od szybkości łącza.Program jedynie ułatwia sprawę dzięki zbieraniu linków w pakiet albo zatrzymywaniu i wznawianiu pobierania :wink: