Problem z aktualizacją Ad-Aware SE Personal

Jak wchodzę w program Ad-Aware SE Personal wyskakuje mi komunikat że nie była baza aktualizowana przez 30 dni biorę połącz i wyskakuje że nie znalazło nowszej wersji to spoko

Ale jak dzisiaj weszłem wyskoczyło mi że nie było aktualizowane przez 64 dni robie to samo i wyskakuje że nie ma aktualniejszej czy to możliwe pamiętam kiedyś jak wchodziłem w ten program to aktualizowany był bardzo często a teraz nie wychodzą już uaktualnienia??? czy coś nie tak jest z moim programem???

Może sam program nie jest aktualny i trzeba korzystać z wersji 2007. Ewentualnie możesz spróbować odinstalować, wyczyścić rejestr i zainstalować ponownie.

Bo program nie jest już wspierany zainstaluj jego nowa wersje :arrow: Ad-Aware 2007 Free 7.0.2.6

Do Ad-Aware SE Personal nie ma już wydawanych automatycznych aktualizacji, nie pomogą tutaj żadne deinstalacje czy czyszczenie rejestru. Istnieje jednak możliwość ręcznej aktualizacji bazy sygnatur dla tej wersji programu. Wchodzisz na stronę uaktualnień lavasoft i po prawej stronie na górze masz zielony przycisk Ad-Aware SE, klikasz na niego i pobierasz bazy w postaci paczki ZIP. Plik znajdujący się w paczce ZIP wypakowujesz do katalogu głównego programu Ad-Aware (program Ad-Aware powinien być wyłączony podczas tego zabiegu) - gdy system zapyta czy podmienić istniejący plik na ten pobrany potwierdzasz klawiszem “Tak”. Teraz po włączeniu programu sprawdzasz czy zmieniła się data wydawania załadowanej bazy szkodników i możesz skanować do woli :).

u mnie nadal się aktualizuje na dzień dzisiejszy mam baze se1r224 z dnia 3.3.2008 czyli z dzisiaj

Ad-Aware SE Personal działa normalnie , tylko trzeba ręcznie aktualizować bazę …tu jest aktualna baza http://www.lavasoft.com/support/securitycenter/blog/