Problem z aktualizacją Avira Antivir Personal

Witam.

Od jakiegoś czasu (chyba tydzień) mam problem z aktualizacją mojego antywirusa Avira AntiVir Personal. Przy próbie aktualizacji pojawia się następujący komunikat:

2007,16:47:33 - Installation Directory: C:\Program Files\AntiVir PersonalEdition Classic\ Backup Dir: Temp dir: 

15.12.2007,16:47:33 - Backup Directory: C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\AntiVir PersonalEdition Classic\BACKUP\

15.12.2007,16:47:33 - Temp Directory: C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\AntiVir PersonalEdition Classic\Update\AVUPDATE_4763f715\

15.12.2007,16:47:33 - Start the Update GUI... Displaymode: 0


15.12.2007,16:47:33 - Installation Directory: C:\Program Files\AntiVir PersonalEdition Classic\ Backup Dir: Temp dir: 

15.12.2007,16:47:33 - Backup Directory: C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\AntiVir PersonalEdition Classic\BACKUP\

15.12.2007,16:47:33 - Temp Directory: C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\AntiVir PersonalEdition Classic\Update\AVUPDATE_4763f715\

15.12.2007,16:47:33 - Start the Update GUI... Displaymode: 0


15.12.2007,16:47:35 - Keyfile: Key expired [DEMO Mode]


15.12.2007,16:47:35 - Registry entry created successfully: Software\H+BEDV\AntiVir PersonalEdition Classic V 7 |UpdateInProgress


15.12.2007,16:47:35 - Critical error: No valid license file available.

Czy ktoś ma podobny problem. Jak sobie z tym poradzić?

Pozdrawiam.

A więc przetłumaczę ci: Błąd Krytyczny: Plik licencyjny nie został odnaleziony.

Plik Licencji: Klucz wygasł [Wersja DEMO]

Skończyła się licencja ściągnąłeś wersje DEMO. Pobierz bezpłatną wersje Avira AntiVir.

Że co?

Instalkę Aviry mam z KŚ Niezbędnik 3/2007 i tam pisze, że to jest Freeware.

Właśnie ja nie czaje bo wersja “Avira Antivir Personal” to wersja darmowa. Premium jest płatna, to dlaczego pisze że klucz wygasł ?!

Oto zawartość pliku info.txt znajdującego się na w/w płycie w katalogu z instalką tego antywirusa:

tytuł:	AntiVir_Personal

nazwa:	AntiVir Personal Edition 7

opis:	Darmowy program antywirusowy przeznaczony dla domowych użytkowników. Licencja zezwala na instalację programu na jednym komputerze, nie wolno wykorzystywać go w celach komercyjnych. Program skanuje zasoby komputera w poszukiwaniu wirusów, sprawdza pocztę elektroniczną oraz pliki ściągane z internetu. AntiVir działa w każdej wersji systemu Windows i umożliwia aktualizowanie baz definicji wirusów przez internet. Uwaga! Nie należy instalować więcej niż jednego programu antywirusowego w systemie.


język:	angielski

start:	antivir_workstation_win7u_en_h.exe

instaluj:	+

kopiuj:	+

NT:	-

98:	+

Me:	+

2000:	+

XP:	+

Linux:	-

Vista:	+

WWW:	http://www.free-av.com/

email:	info@avira.com

licencja:	freeware

opis w gazecie:	-

status:	PR

procesor:	0

pamiec ram:	0

karta dzwiekowa:	-

miejsce na dysku:	0

wymaga internetu:	2

link do rejestracji:	brak[/code]

Widać wyraźnie że to freeware,

Dziwne , coś musi być nie tak z licencją , praktycznie problem nie powinien występować , a odinstaluj program i pobierz instalkę np : z Vortalu , albo oficjalnej stronki i daj znać czy problem pojawia się nadal…

Zrobię to, ale pewnie dopiero przy następnej instalacji systemu - narazie się poddałem i zainstalowałem AVG z wortalu.