Problem z aktualizacją BIOSu w HP Mini 110

Witam.

Kumpel podrzucił mi netbooka HP Mini 110. Opowiedział mi o problemie z nim. Polega to na tym, że pewnego słonecznego dnia, netbook przy włączaniu zaczął update’ować BIOS. Myślę, że chodzi raczej o błąd z BIOSem, a nie o aktualizację. Problem w tym, że po skończeniu aktualizacji, bez żadnego błędu, instalator mówi, że uruchomi netbooka ponownie. Robi to lecz sytuacja z BIOSem zaczyna się od nowa i tak w nieskończoność. :frowning: Z góry dziękuję za pomoc!

Masz możliwość botowania, lub włączenia opcji biosu czy nawet do tego nie dochodzi?

PS Możesz pominąć aktualizacje i normalnie wejść do windowsa(lub innego systemu)?

Nie pojawia się nic, logo HP, dosłownie nic. Chwila czarnego ekranu i aktualizacja.

Pojawia ci się takie logo na początku lub coś takiego(nie zwracaj uwagi na zaznaczenie czerwonym kolorem[przeczytaj cały post zanim w ogóle zaczniesz coś robić]):

c01413989.jpg

Jeśli tak to klikaj F10.

Jeśli nie ale podobnie to szukaj jaki klawisza odpowiadającego za setup.

Wtedy wejdziesz do opcji biosu no i teraz musiałbym być prawdopodobnie obok ciebie żeby pomóc ci dalej :?

Wiem jak wejść do BIOSu… I nie, nie wyświetla się coś takiego, napisałem to post wcześniej. :slight_smile:

W tej sytuacji, w warunkach amatorskich, pozostaje jedynie otworzyć netbooka:

i zdemontować na parę minut bateryjkę BIOSu (chyba jest widoczna już po zdjęciu klawiatury). Potem, rzecz jasna, zmontować wszystko i już pierwszy start netbooka zatrzymać na BIOSie. Jak się da!?

Przeniesione z działu Problemy z oprogramowaniem.

Dziękuję Ci jak nie wiem co, działa. EOT. :smiley: