Problem z aktualizacją do F.E.A.R.-a

Już sie o to pytałem i dostałem odpowiedź. Bartus2003 napsałeś żebym ściągnął z twojego linka i ściągnąłem ale dalej to samo. Uruchamia sie instalator a potem wywala błąd że F.E.A.R. Combat nie jaest zainstalowany.

Co robić ściągnąć grę?? Jest freeware, ale mam zainstalowaną z CD-action, może to dlatego…

Może spróbuj skopiować instalator patcha do głównego folderu z grą i wtedy uruchom instalację.

nie działa

Mam dwie aktualizacje, które różnią się tylko kolorem ikonki, obie są w folderze z grą i żadna nie chce odpalić.

Masz F.E.A.R.-a??

Złączono Posta : 04.01.2007 (Czw) 19:41

CZY KTOś MA JAKIś POMYSł??

odinstaluj gre, preczyść rejestr programem jv16 PowerTools zainstaluj grę i patcha

to usuwanie rejestrów jest konieczne?? Narazie próbuję ściągnąc z neta zainstalować gre i patcha a jak to nie pomoże no to tak jak ty mówisz. Tylko jeszcze czy ten program można z neta ściągnąć??

Nie zapytaj w koisku albo w aptece… :x jasne że z neta a jak nie pasi to se weź regcleaner… a tu mi chodzi o to że może nie ma odpowiedniego wpisu w rejestrze i nie da się zaktualizować…

Sorry że ak strasznie późno się obudziłem ale dopiero teraz mi się chciało…:confused:

Tak więc próbuję odinstalować fear-a a tu wywala setup wywala błąd, sprawdzałem tym jv16 Power Tools i wpis teoretycznie jest. Usuwać tak na prostaka?? Shift + del??