Problem z aktualizacją Kacpersky 2009 Internet Security?

Witam! !!

Z własnej głupoty, a może niedoczytania-choć tego nie jestem pewna–dziś zamiast wersji KIS 2010

dostałam 2009-i mam problem z aktualzacji -doszło do 99% pobranego pliku i stoi?

Co mam zrobić-nie zwróce programu bo z tym jest problem-jestem pewna że zamówiłam wersje 2010

a przysłano mi starszą.

No trudno wszystko już rozpakowałam,…i mam takie pytanie jeśli pobiorę wersję 2010 z strony producęta KIS 2010

i wbije kod aktywacyjny z wers.2009–zadziała?

Albo inaczej jak zaktualizowac wersje 2009 do 2010? baza wir…szczególnie?

Pobierz wersję trial Kaspersky 2010, odinstaluj 2009 i na kluczu z 2009 zainstaluj 2010,jest to legalne i bezproblemowe. Trial możesz pobrać choćby z Vortalu.

Do usunięcia starej wersji użyj Revo Uninstaller w trybie zaawansowanym, wymagany restart po instalacyjny wykonaj dopiero po tym jak Revo zakończy pracę, usuń wszystko co znajdzie, następnie restart i instalacja wersji 2010.

info

a do usuwania polecam narzędzie producenta

tutaj

lub

AppRemover

Uaktualnij do wersji 2010 http://www.kaspersky.pl/products.html?s=upgrade2010

:slight_smile:

Odinstalowałam 2009 + restart komp, klucz z wers.2009 wszedł bez problemu.

Zaistalowałam 2010 i teraz aktualizuję bazę wir…ale niczym nie czyściłam PC po odinstalowaniu wer.2009

Dodane 16.12.2009 (Śr) 17:42

No i super wszystko działa! !!

Mam jeszcze jedno pyt. aktualizacja jest automatyczna czy muszę wejśc w ustawienia i wszystko

konfigurować…

dziękuję wszystkim za pomoc i pozdrawiam:)

Aktualizacja sygnatur jest automatyczna. Zazwyczaj domyślne ustawienia KIS są odpowiednie dla większości użytkowników.