Problem z aktualizacją karty graficznej

Dzien Dobry, mam problem z aktualizacją karty graficznej… gdy instaluję aktualizację po przezWindows Update, gdy ponownie uruchamiam komputer wywala mi bluescreena i muszę wracać do poprzedniego stanu komputera. Chcę ją zaktualizować, ponieważ nie mogę grać w gry… Karta moja to: Standardowa karta graficzna VGA Proszę o szybką pomoc :slight_smile:

Sprawdź model karty np. w GPU-Z, Speccy, Aida64 czy innym programie do identyfikacji lub odczytaj z laminatu i pobierz stery ze strony producenta.

Podałbyś mi linka? Mam laptop lenovo wersja 20144 model karty: Standardowa karta graficzna VGA Bo szukam i nie moge znaleźć :slight_smile: proszę :slight_smile:

Jeśli masz lenovo B580 to tutaj masz stery do niego http://support.lenovo.com/pl/pl/products/laptops-and-netbooks/lenovo-b-series-laptops/lenovo-b580-notebook?beta=false

Wybierasz swój system operacyjny z listy i instaluj sterownik do chipsetu, potem intel display driver i na końcu nvidie oraz resztę wg potrzeb jeśli jakiegoś jeszcze brakuje.

Mam lenovo 20144 U3E1

Na spodzie na naklejce lub na wewnętrznej części klapy, pod matrycą powinien być podany model. Z tego co piszesz masz B580. Jeśli tak to instaluj stery, które podałem.

P.S. Nie cytuje się postów jeśli odnosimy się bezpośredni do odpowiedzi powyżej.

Zainstalowałem je i znowu ten sam problem… Zrobiłem wszystko jak mówiłeś a i tak bluescreen…

A przed reinstalacją działało wszystko okej?

Zainstalowany SP1 oraz sterowniki do płyty głównej tzw. Chipset?

Jeżeli to jest laptop to instalujesz sterowniki ze strony producenta do karty graficznej…

Tak wszystko ok było

Nie mogę zainstalować dodatku SP1 nie wiem dlaczego…

Masz jakiś konkretny kod błędu przy instalacji SP1?