Problem z aktualizacją karty graficznej

(Mineswek) #1

Dzien Dobry, mam problem z aktualizacją karty graficznej.. gdy instaluję aktualizację po przezWindows Update, gdy ponownie uruchamiam komputer wywala mi bluescreena i muszę wracać do poprzedniego stanu komputera. Chcę ją zaktualizować, ponieważ nie mogę grać w gry.. Karta moja to: Standardowa karta graficzna VGA Proszę o szybką pomoc :slight_smile:

(Longhorn2009) #2

Sprawdź model karty np. w GPU-Z, Speccy, Aida64 czy innym programie do identyfikacji lub odczytaj z laminatu i pobierz stery ze strony producenta.

(Mineswek) #3

Podałbyś mi linka? Mam laptop lenovo wersja 20144 model karty: Standardowa karta graficzna VGA Bo szukam i nie moge znaleźć :slight_smile: proszę :slight_smile:

(Longhorn2009) #4

Jeśli masz lenovo B580 to tutaj masz stery do niego http://support.lenovo.com/pl/pl/products/laptops-and-netbooks/lenovo-b-series-laptops/lenovo-b580-notebook?beta=false

Wybierasz swój system operacyjny z listy i instaluj sterownik do chipsetu, potem intel display driver i na końcu nvidie oraz resztę wg potrzeb jeśli jakiegoś jeszcze brakuje.

(Mineswek) #5

Mam lenovo 20144 U3E1

(Longhorn2009) #6

Na spodzie na naklejce lub na wewnętrznej części klapy, pod matrycą powinien być podany model. Z tego co piszesz masz B580. Jeśli tak to instaluj stery, które podałem.

P.S. Nie cytuje się postów jeśli odnosimy się bezpośredni do odpowiedzi powyżej.

(Mineswek) #7

Zainstalowałem je i znowu ten sam problem… Zrobiłem wszystko jak mówiłeś a i tak bluescreen…

(Longhorn2009) #8

A przed reinstalacją działało wszystko okej?

(XMan) #9

Zainstalowany SP1 oraz sterowniki do płyty głównej tzw. Chipset?

Jeżeli to jest laptop to instalujesz sterowniki ze strony producenta do karty graficznej…

(Mineswek) #10

Tak wszystko ok było

(Mineswek) #11

Nie mogę zainstalować dodatku SP1 nie wiem dlaczego…

(rgabrysiak) #12

Masz jakiś konkretny kod błędu przy instalacji SP1?