Problem z aktualizacja KB958215

Nie mogę zainstalować aktulizacji:

Spróbuj przez Windows Update.

http://www.update.microsoft.com/windows … aspx?ln=pl

nie pomogło

sprawdź w historii aktualizacji czy jest tam “powód” niepowodzenia

Jeśli zdecydowałeś się na ściągnięcie tej poprawki to przypuszczam że bez wcześniejszego skanowania na obecność spyware i adware,nie powinno się tego robić. Avira nie skanuje komputera pod kątem tych wirusów.

Wszelkie programy typu “crac” i “keyloger” [vide pulpit] są bardzo niebezpieczne nie tylko dla ciebie ale i innych użytkowników z którymi się kontaktujesz. Zabronić ci tego nie można ale i pomagać byłoby wbrew regulaminowi tego forum. [-X

ale teraz ten screen to nie jest moj cos sie z vpx.pl zrobilo i nie wiem co to za screen

To skąd bym wiedział że używasz Aviry, Gotic 3,Firefoxa,Winamp.Nazw innych gier nie zapamiętałem.

Crac i keylogery widać jak na dłoni.Widać jeszcze otwarty proces aktualizacji poprawki KB958215.

Jednym słowem dziecinada.Bez odbioru.

jakie aviry?coto jest?dopiero co wczoraj formatowalem kompa czlowieku niemam gothic 3 ani nie uzywam firefoxa to byl blad serwisu vpx.pl hostingowego

tak wyglada moj pulpit wogole iiny wyglad i dopiero co po formacie na stronie DP widac login godfather1991

http://img2.vpx.pl/up/20081213/1234.jpg

______________________________________

Z tego wynika że dali czyjś screan. Więc cię bardzo przepraszam za pomyłkę nie z mojej winy.

ostatnio cos wogole swiruje vpx, ostatnio ciezko bylo cos wrzucic. A codo tematu to masz jakies pomylsly?

siema, no niestety, ale ja mam ten sam problem. podobnie jest z 4 innymi aktualizacjami; kb955839, kb938127, kb954600, kb952069 ściągnąć się dadzą ale zainstalować już nie, sposób na to jest jeden (przynajmniej tylko taki znam) - włączyć centrum zabezpieczeń i przy aktualizacjach automatycznych dać na pobierz aktualizacje. i finisz - zainstaluje się samo

to nie pomaga

Panowie,a moze juz poprostu macie zainstalowane te poprawki przez windows update? Dwa razy nie da rady zainstalować… :slight_smile:

to czego caly czas mi wyskakuje ze niemam tego zainstalowanego i win update mi chce instalowac aktualke

Logi z Combofix i HijackThis…

No tak mnie ten cwaniak powyżej wqrzył, że jak zawsze tylko czytam, to teraz aż się musiałem zarejestrować! SŁUCHAJ PAN ( !!

Wygląda na to że się kolega niepotrzebnie fatygował. Rozmawiamy tutaj o poprawce o statusie "krytycznym "

do IE5,6,7,8beta ,a nie o aktualizacji IE6 do IE7. To dwie różne sprawy.Poza tym prawidłowa instalacja OS

jest w pierwszym niekwestionowanym poście tematu "system operacyjny Microsoft Windows ".Jeśli go przeczytasz to z pewnością dasz radę uaktualnić IE6 do IE7.Nikt z nas się tutaj nie wymądrza.Pierwsza zasada-nie szkodzić-

Wesołych Świąt.

Mam to samo na czystym XP (niby czystym) poprostu masz kompilacje zrobioną przez program NLite u mnie czysta sama winda bez niczego to samo pokazywała. Tylko znna ktoś rozwiązanie?

Chodzi o:

  • aktualizację IE6 do IE7

czy o

  • poprawkę KB 958215

bo temat zawierał te dwie sprawy.

ten sam problem… jeśli mam zintegrowany ie7 przez nLite to znaczy że już tą poprawkę mam?