Problem z aktualizacją Kodi 19.4 do nowszej wersji + przycinanie strumieniowania i samoczynne wyłączanie

Witam,

Mam smart box’a TV LTC + Kodi wersja 19.4, od pewnego czasu każde (prawie) strumieniowanie łapie zacinkę, stop klatkę, przyśpieszony obraz. A jak włączę Kodi po uruchomieniu box’a to samoczynnie się wyłączy Kodi. Wcześniej wszystko funkcjonowało prawidłowo bez jakichkolwiek zacinek czy stop klatek.

Połączenie Wi Fi jest na poziomie dobrym, 2 m. od routera. Próbowałem aktualizować Kodi przez Sklep Play do wersji 20.2 taka wersja jest dostępna w Sklep Play, aktualizacja zostanie rozpoczęta ale nie zostanie zakończona pojawi się monit „Nie można zaktualizować aplikacji”.

Próbowałem też pobrać plik apk ze strony Android | Downloads wersję Kodi 20.2 Nexus ale ta sama sytuacja, nie można zaktualizować aplikacji.

Próbowałem też pobrać wersję Kodi 19.5 Matrix armeabi-v7a też nie można zaktualizować aplikacji.

I przyznam że nie bardzo wiem jak można zaktualizować aplikację Kodi do nowszej wersji i być może by poprawiło to problem z zacinaniem się strumieniowania.