Problem z aktualizacja map w LarkMap FreeBird 50.3

Witam,

 

Niestety mój teść jest nieszczęśliwym posiadaczem urządzenia LarkMap FreeBird 50.3 (dostał w prezencie). Czy ktoś wie gdzie znaleźć aktualna instrukcje aktualizacji map w tym urządzeniu? Ta podana w instrukcji nie działa, natomiast aktualizacji w sklepie internetowym nie jestem w stanie kupić albowiem dostaje komunikat o tym ze urządzenie jest już zarejestrowane (teść twierdzi, ze nigdzie go nie rejestrował).

 

 

Pozdrawiam,

Darek

DarekObama na forum piszemy w języku polskim, czyli korzystamy z polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).

Dlatego też proszę skorzystać z przycisku Edytuj   i dokonać korekty postu.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza

W jakiej instrukcji?

Jakiego typu mapa jest zainstalowana na tym urządzeniu? Jeśli AutoMapa, to będzie problem bo wypieli się na Larka i nie ma on już aktualnego certyfikatu AutoMapy (podobno z powodu piractwa)

 

Czy po uruchomieniu urządzenia dostajesz komunikat, że nie znaleziono zainstalowanej mapy (czy coś w tym stylu)? Kilka dni temu też spotkałem się z takim problemem u znajomego z Larkiem - wystarczyło w ustawieniach podać prawidłową ścieżkę do pliku .exe mapy na karcie pamięci.

 

Witam,

 

Bardzo dziękuję za pomoc. Chodzi oczywiście o instrukcję dołączoną do urządzenia, podobna do tej instrukcji:

http://tolatwe.pl/2013/07/akutalizacja-larkfreebird-50-3-lark-map/

 

larkmaps.pl -  domena już wygasła pojawiają się reklamy.

 

Aplikacja przedstawia się jako Lark Map 1.5

 

Jeśli próbuje ją zarejestrować w navigo.pl dostaję komunikat:

“Licencja została już raz wykorzystana”

 

Wg. mojej wiedzy urządzenie nie było rejestrowane.

 

Urządzenie oczywiście kupione legalnie w sklepie.

 

Pozdrawiam,

Darek