Problem z aktualizacją nawigacji Start 25

Przede wszystkim nie wiem czy piszę post w odpowiednim dziale.Jeśli nie ,proszę Moderatorów o usunięcie,bądź przeniesienie.

Kupiłem nawigację Tom Tom Start 25.Nawigacja -jak informował sprzedawca i było napisane na pudełku-ma mapę Europy i darmowe aktualizacje przez rok.Na nawigacji przeczytałem komunikat,że mapy mają 19 miesięcy i konieczna jest aktualizacja.Podpinam więc wszystko jak należy,ściągam oprogramowanie na komputer i tu zaczynaja się schody bo nie mogę zawartości przesłać do navi.Próbowałem wykonać to wielokrotnie ale samo ściąganie zabiera dużo czasu.Może łatwiej byłoby kupić mikro SD i tam coś wgrać.Tylko,że w tym temacie jestem  zielony.Proszę więc o jakieś sugestie.Skąd wziąć darmową mapę,jakie źródła są najlepsze,bo widzę,że z aktualizacją navi raczej nie dojdę do ładu.

Mapki pobierasz programem TomTom Home? Navcore wgrany najnowszy?

Nie,do mojego urządzenia wgrywam za pomocą My Drive Connect,takie jest zalecenie.Navcore nie wiem co to jest i do czego służy.O tym nie wspominają na ich stronie.Ponoć My Drive Connect jest wystarczającą aplikacją do wgrywania map.Dziekuję za odpowiedź.

Sprawdź jeszcze tomtom home. Zrób w nim wszystkie aktualizacje.