Problem z aktualizacją/odinstalowaniem WinDVD Pro 11

Mam problem z akjtualizacją (deinstalacją) programu Corel WinDVD Pro 11. b Gdy próbuję aktualizować lub odinstalować bierzącą wersję to wyskakuje mi taki błąd: “Kreator instalacji napotkał problem podczas próby skonfigurowania oprogramowania. Nie można uzyskać dostępu do pliku: C:/Users/Moja nazwa użytkownika/appdata/local/temp” i mam kliknąć albo Kontynuuj albo Anuluj. Gdy biore Kontynułuj, to wyskakuje mi takie coś: "Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeprowadzić tę instalację.Dla tej instalacji są wymagane uprawnienia administoratora lub podwyższone uprawnienia.:

Mam system Windows 7 x86 Ultimate i działam z uprawnieniami administracyjnymi i ten błąd występuje na moim koncie. Błąd też ten występuje na koncie Administrator. Próbowałem odinstaklować w trybie awaryjnym systemu,ale to nic nie daje. Inne aplikacje które korzystają z folderu tymczasowego Temp instalują się poprawnie.

Ma ktoś pomysł, jak ten problem rozwiązać? :?:

Pozdrawiam i z góry dzięki za każdą pomoc.

Witam jeśli masz system 32 bit na 64 bit nie działa w wersji free to może spróbuj tym http://www.dobreprogramy.pl/Revo-Uninstaller,Program,Windows,12741.html

Pozdrawiam.