Problem z aktualizacją Service Packa 2 po instalacji


(system) #1

cześć, a więc tak musiałem wczoraj rano od nowa Windowsa instalować :oops: :frowning: no i już wszytkie programy mam poinstalowane tylko aktualizacje od Windowsa mi się niechcą ściągać zawsze było tak że po instalacji jak sie z netem połączyłem sie odrazu ściągały a teraz niechcą. I co tu na to poradźić??


(Daniellasek) #2

A windows arginalny czy piracka kopia ??


(system) #3

orginalny, i piszę że zawsze się ścigało a teraz nie :slight_smile:

a dodam że aktualizacje automatyczne mam włączone


(Daniellasek) #4

Spróbuj wejśc na witryne microsoftu i sam zaktualizowac kompa !!


(Dudas bad boy) #5

no mi tez w takich nie chcialo sp2 sciagnac musialem osobno z vortalu http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=795&t=35 moze ty tez sciagnij. A i nie zawsze caly czas aktualizacje sciagaja, mi po formacie zaczely sie sciagac tak po miechu czy 2.


(system) #6

no tak masz racje :D, ale tak myślę czy te aktuazlizacje sa potrzebne dla Windowsa mam firewalla antywira antispyware to co one dają te aktualizacje???


(Tomekvip22) #7

Ja zawsze po formacie wchodzę na Windows Update i aktualizuje ręcznie po chwili masz wszystko


(Wojtas_16) #8

Są potrzebne. Bez nich haker może się dostać do twojego kom wykożystując lukę w zabezpieczeniach systemu. Jeśli nie zaktualizjesz systemu to ani antywirus antyspyware oraz firewall nie zabezpieczą cię przed dziurami w systemie. Załatany system to podstawa bezpieczeństwa komputera w internecie.


(Kosior6) #9

Ekhemmm...sprawa dyskusyjna....ja mam SP1...żadnej łaty(nawet hotfixów)...nic poprostu czyszty SP1 i NOD32, Kerio Personal Firewall i AntySpyware i od 5 miesięcy formata nie musiałem robic...i problemu z wirusami nie mam...więc jedni uzywaja inni nie, ja ze swojej strony uważam ze to nie jest konieczność no ale....;]


(Misza89) #10

Ja mam SP2, ArcaVira 2005 i Ad-Aware i 8 miechów normalnie chodzi tak jak kosiorowi6


(system) #11

no to w takim raźie niemam sie czym martwić, mam ad-aware, spybot, nod32, zonealarm. Więc chyba też sie niemam co martwić w takim raźie. I trudno nie będźięaktualizacji :stuck_out_tongue: