Problem z aktualizacją sterowników do karty graficznej

Witam

mam problem ze sterownikami karty graficznej, a mianowicie miałem małe problemy z komputerem i musiałem zrobić formata po czym przez pewien czas używałem zintegrowaną kartę, więc kupiłem nową kartę graficzną (zotac GTX 650)

ale po podłączeniu i instalacji sterowników nie wykrywa karty.W dxdiag nie pokazuje nazwy karty a w menadżerze urządzeń pokazuje nazwę ale sterowniki są nieaktualne.Pobierałem najnowsze sterowniki ze strony producenta, wyłączyłem funkcję zintegrowanej karty w BIOSie i nic.

 

System: Windows7 64bit

Płyta główna: g41mt-s2p

procesor: intel pentium dual core e5800

 

 

Przed instalacją karty, zaktualizuj system we wszystkie poprawki.

 

Sterowników do karty użyj z płyty CD do karty, a później jak coś zrobisz aktualizacje.

 

 

Czy podłączyłeś dodatkowe zasilanie do karty?

 

Czy menadżer urządzeń kartę wykrywa?

zaktualizować bios płyty głównej na stronie producenta

zaktualizowałem system i sprawdziłem czy nie ma dodatkowego zasilania na karcie.Po aktualizacji windowsa usunąłem sterowniki w menadżerze urządzeń, ale nie dawało się zainstalować z powrotem, ustawiłem w opcjach chipsetu “init display first” na PEG i znowu mogłem zainstalować sterowniki z płyty ale wróciłem do punktu wyjścia dxdiag nie widzi karty a menadżer urządzeń tylko nieaktualny sterownik

post-271304-0-04656900-1420303579_thumb.

komputer trafił do serwisu okazało się że karta graficzna jest uszkodzona i musiałem ją wymienić.

Temat rozwiązany