Problem z aktualizacją systemu Live With Walkman

Witam,dziś wyświetliła mi się w programie Sony PC Companion informacja o dostępności aktualizacji systemu dla telefonu Live With Walkman 4.1.B.0.431.Podłączam telefon przez USB do komputera i kiedy klikam aktualizacja wyskakuje mi info: “Nie można zainstalować tej aplikacji.Spróbuj ponownie później”.Wie ktos o co chodzi??

Dodane 15.07.2012 (N) 18:22

Już jest ok widocznie na samym początku serwery były przeciążone

Jeżeli nie pomaga PC Companion (pewnie chwilowy problem z serwerem) użyj drugiego programu “Sony Ericsson Update Service”.

Ambasador marki XPERIA

Witam również mam taki telefon, a PC Companion pokazuje, ze mam zaktualizowany telefon, a mam Androida wersję 2.3 co mam zrobić?

podłączyć usb do komputera i podążać za wskazówkami PC Companion

no podłączyłem i właśnie wg. tego programu Android 2.3 to najnowsza wersja :wink:

mi zaaktualizowało do androida 4.0.4

I zachowało wszystkie dane? Musiałeś coś robić na telefonie? Bo ja zainstalowałem PC Compation pobrane z sieci na kompa i zainstalowalem, bo te które chciało się instalować za pomocą telefonu to nie odpalało się na komputerze

Tak wszystkie dane zachowane nawet poinstalowane apki działały jak po staremu

Widać jakieś pozytywne efekty tego Androida?

Zmiany wizualne są widoczne ikony są inne oglnie myślę że telefon działa szybciej ,po za tym przy starcie telefonu nie pisze już Sony Ericcson tylko samo Sony hehe( to tak na marginesie:D )