Problem z aktualizacją systemu Windows 8

Witam miło.

Chodzi o aktualizację SYSTEMU Windows 8, bo taki System mam na komputerze. No i wcześniej nie było problemów z aktualizacją, a teraz nie może wyszukać aktualizacji, jak również sprawdzałem na opcji: rozwiązywanie problemów Windows Update i tam pokazało, że jest jakiś problem, po wyszukaniu problemu.

Jak można rozwiązać ten problem i czy to może jest koniec już aktualizacji, tym bardziej darmowej do systemu? System musi być regularnie aktualizowany dla polepszenia funkcjonowania.

Zacznij może od sprawdzenia czy powiodło się uaktualnienie do wersji Windows 8.1 “Update 3” (lub nowszego - chyba takich nie było i zostawili mniejsze łatki).

“Goły” Windows 8 niby stracił jakiekolwiek wsparcie 12 stycznia 2016 (raczej łatek Zoombie nie liczymy :zombie: :woman_zombie:) .


i tam pokazało, że jest jakiś problem, po wyszukaniu problemu.

Jak przypisał błędowi jakiś numer lub nazwę po polsku/angielsku to spróbuj ją znaleźć w logach lub spisać po ponownym uruchomieniu narzędzia.

Niby użycie WSUS może pomóc jakby zacięło się na jakieś aktualizacji co zabija wydajność CPU.

https://download.wsusoffline.net/wsusoffline120.zip

No tak. Tam się pojawia jakiś problem, gdy wyszukuje w: rozwiązywaniu problemów, Windows Update.
No i kiedy próbuję “wyszukać” aktualizację, to nie wyszukuję… Może trzeba jeszcze poczekać, bo ja mam ustawione: automatyczne wyszukiwanie aktualizacji i samo wyszukuje też. Ale miałem kiedyś też laptopa z Systemem: Windows 7 i po pewnym czasie też miałem problem z aktualizacją, gdzie nie można było wyszukać, a poza tym w tamtym SYSTEMIE już się skończyła aktualizacja. Ale są też płatne aktualizacje, które można kupić.

Ale ja już mam zainstalowaną aktualizację na komputerze. Nie muszę pobierać. Tylko problem jest z zainstalowaniem aktualizacji.

Nie może wyszukać aktualizacji, a mam już pobraną aktualizację na komputerze. Problem tylko jest z zaktualizowaniem w systemie. Może jeszcze wyszuka…