Problem z aktualizacją w programie antywirusowym Avira

Witam

Czy u was też występują problemy z aktualizacją tego programu?Czekam 5 minut i nic.Nie pokazuje się żaden komunikat z błędem , wiec nawet nie wiem gdzie szukać przyczyny , a może to chwilowe?

Proszę w miarę możliwości o pomoc , co mam robić.

System Windows XP z dodatkiem SP 2.

Czytałem komentarze na wortalu i podobno serwery nie wytrzymują , bo wyszła jakaś 6 megabajtowa poprawka.Może to jest od tego?Dodam iż już 3 dni borykam się z problemem aktualizacji , a co to za antywirus bez świeżej bazy danych?

Lost World Ja co prawda od 2 dni korzystam a Aviry i mam też problem z aktualizacja. Nie mam pojęcia czy to normalne… Mam objawy takie same jak Ty - żadnego komunikatu nic.

O jak to dobrze że jeszcze ktoś ma z tym problemy. Ja tak samo jak u was lecz po pewnym czasie odblokowuje mi sie i ściąga normalnie. Wczoraj miałem problem taki iż wyskakiwał mi błąd, że nie mogę updatować ponieważ muszę kupić jakąś licencje i owa parasolka była zamknięta przez godzinę. Później wszystko wróciło do normy i jest ok

Właśnie przed minutą a raczej 5 minutami robiłem test i nic stoi ciągle i nic nie pobiera. Zatrzymuje się na tym : Status: connecting to: http://dl6.avgate.net Nie mam pojęcia co się dzieje :? :-x

Spróbuj pobrać aktualizacje w nocy ponieważ serwery wtedy nie są aż tak bardzo przeciążone.

Problem z aktualizacją Aviry (darmowej wersji) to stary problem,aktualizację najlepiej pobierać poza godzinami szczytu,a teraz jeszcze wyszła mega aktualizacja (6MB),jak ktoś chce to może za free potestować przez 6 miesięcy wersję Premium Aviry (zero problemów z aktualizacją plus filtry antyspyware …)

http://antivir-polska.info/forum/viewtopic.php?t=511

:wink:

Czasami poprostu serwer jest nieczynny , mi także dzieje się coś takiego

ale to nic próbuj aktualizować o różnych porach dnia :wink:

Niestety cały czas nie mogę zaktualizować programu.Mamy godzinę 14:22 :x

Ja zaktualizowałem wczoraj w nocy ok. 23-24 :slight_smile:

A tak z ciekawości , jak ustawić w programie Avira , żeby program aktualizował się wtedy , gdy połączę się z internetem?