Problem z aktualizacją Win 10

Witam,
Dziś postanowiłam zaktualizować system Windows 10 do najnowsze wersji. Wszystko poszło pomyślnie, jednak pojawiły się problemy. Najpierw przywitał mnie ekran wyboru klawiatury. Czytałam, że wielu użytkowników zgłaszało problem o zablokowanym ekranie, jednak ja nie doświadczyłam takiego problemu. Mogłam normalnie wybrać język, wtedy pojawia się ekran Choose an Option. Wybieram, że chcę kontynuować, jednak laptop resetuje się i znowu ekran wyboru klawiatury. I tak w kółko. Próbowałam użyć narzędzia Startup Repair, jednak jest napisane, że się nie powiodło i daję wam Log File:
C:$WINDOWS.~BT\Sources\SafeOS\winre.wim\System32\Logfiles\Srt\SrtTrail.txt
Przepisywalam to z ekranu. Próbowałam także powrócić do poprzedniej wersji systemu, jednak nie powiodło się. Proszę o pomoc, jestem zielona w tych sprawach :x

EDIT: Nie mogę też wejść do systemu poprzez Safe Mode. Dostaje wiadomość, że system nie mógł załadować się poprawnie i znów jestem na ekranie Choose An Option

EDIT 2: Chyba zrobiłam jakiś krytyczny błąd, ponieważ spróbowałam uruchomić na systemie Windows 10 on volume 5 zamiast na Windows Rollback i teraz komputer sam się włącza i wyłącza.

U mnie 3 dni temu podczas aktualizacji WIndows 10 32-bitowego wystąpił błąd.
Nie zanotowałem szczegółów , ale był komunikat w sensie komputer zepsuty. I do wyboru były klawisze F8 i F9(wybierz inny system). Po tym przeszła aktualizacja do końca, ale po niej ładował się automatycznie windows 32-bitowy. Niestety zniknęło boot menu graficzne. Nie mogłem uruchomić Najnowszego Windows 10 64-bitowego z nowego dysku SSD i starszego Windows Xp.

Musiałem zrobić kilka prób z klawiszem F11,zeby dość do Bootmenu w BIOSie. Po tym się okazało, ze na szczęście na jednym ze starszych dysków jest menu tekstowe ze wszystkimi systemami do wyboru i da się je uruchamiać. jest to dysk z zainstalowanym Windows XP. Jest to menu powstałe podczas instalacji Windows 7 w serwisie składającym mój komputer w roku 2012. W roku 2015 dokonałem aktualizacji Windows 7 na Windows 10 i wtedy to menu się zaktualizowało na wpis z Windows 10 32-bitowym.

Zapoznałem się lepiej z darmowym programem EASY BCD i przy jego pomocy przerobiłem to menu na graficzne przez użycie opcji Use Metro bootloader. Tylko to menu nie zawsze się zgłasza. Np. po wyłączeniu Windows 10 64-bit z SSD i ponownym włączeniu komputera od razu startuje Windows 10 64-bit z SSD.
Natomiast po zamknięciu każdej wersji systemu Windows 10 czy Windows XP z Uruchom ponownie , to menu się zgłasza.
Robię więc próby z załadowaniem sytemu z nowego dysku SSD po wybraniu w Biosie po klawiszu F11 tego dysku. Wtedy załadował się system starszy Windows 10 32-bit z dysku SATA. Dzisiaj uruchomiłem EAST BCD i okazało się że na tym napędzie jest uszkodzone menu BCD z pozycjami z Time Out =0 , w tym jedna pozycja bez nazwy o adresie: Urządzenie: [F:]$WINDOWS.~BT\Sources\SafeOS\winre.wim.
Myślę o naprawie tego menu przy pomocy EASY BCD. Żeby tylko sobie nie zepsuć, bo na razie mam dobre ładowanie systemów przez inne menu. Podaję link pliku raportu z testów. https://drive.google.com/open?id=1TXqRjOXh6kbya-OCmLm2Zd0GsunzO05y
Cytuję nagłówek tego zepsutego Menu BCD.
Domyślny: Microsoft Windows 10 32-bit
Czas minął: 0 sekund
Napęd rozruchowy: H:
Z punktu widzenia załadowanego Windows 32-bit dysk H: jest partycją pomocniczą systemu utworzoną na dysku SSD. W wtedy sam dysk SSD partycja główna z systemem Windows 10 64-bit ma literę I.
Przy pomocy MSCONFIG w zakładce rozruch poprawiłem timeout na 20. Po restarcie pojawiło się menu tekstowe , pozycja bez nazwy miała nazwę Windows Setup. Później przy pomocy programu EASY BCD ustawiłem opcję Metro Bootloader i Nazwę wpisu bez nazwy na Windows Setup.