Problem z Aktualizacją Win7

Mam problem prawdopodobnie z net framework 4 ponieważ po jego aktualizacji do tej wersji przestały mi działać takie gry jak CoD4 i GTA 4 (jeszcze nie dawno było wszystko ok)

załączam screena z historii aktualizacji:

http://img819.imageshack.us/img819/8676/beztytuugco.jpg

i ze skanera rejestru z ccleanaera

http://img828.imageshack.us/img828/4719/beztytuu2zy.jpg

Te zrzuty ekranów nie wiele mogą tu pomóc. Skoro sam twierdzisz, że winny może być NET Framework, to odinstaluj w oknie Programy i funkcje, w pozycji Microsoft NET Framework 4 Client Profile, a dodatkowo przywróć system do tyłu na chwilę (czas) przed zainstalowaniem tego NET Frameworka.

jak go odinstalować?

nie mam kopi zapasowej wiec nie przywrócę

Napisałem wyżej: Odinstalować w: Panel sterowania > Programy i funkcje, pozycja Microsoft NET Framework 4 Client Profile. Poza tym, nie chodzi o kopię zapasową lecz Przywracanie systemu, Menu Start > Akcesoria > Narzędzia systemowe > Przywracanie systemu i wybrać pozycję sprzed zainstalowania NET Fameworka 4.

msl171 , nazwij temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

System przywrócono i niby wszystko jest ok ale po dwóch dniach znowu jest to samo co przedtem :frowning: a Net framework 4 już nie jest zainstalowany tylko jakaś jego aktualizacja nie mam ochoty przywracać systemu co chwila a automatyczne aktualizacje wolał bym mieć włączone

Nie musisz rezygnować z automatycznej aktualizacji, lecz po prostu wyłączyć z niej tylko ów NET Framework 4. Robi się to w oknie Windows Update. Skoro, Twoim zdaniem, szkodzi tutaj NF 4 to innej drogi nie ma.

Dodane 06.10.2010 (Śr) 19:54

Prawy klawisz na niechcianej pozycji w oknie Windows Update i wybrać Ukryj aktualizację.