Problem z Aktualizacją Win7


(Msl17) #1

Mam problem prawdopodobnie z net framework 4 ponieważ po jego aktualizacji do tej wersji przestały mi działać takie gry jak CoD4 i GTA 4 (jeszcze nie dawno było wszystko ok)

załączam screena z historii aktualizacji:

i ze skanera rejestru z ccleanaera


(system) #2

Te zrzuty ekranów nie wiele mogą tu pomóc. Skoro sam twierdzisz, że winny może być NET Framework, to odinstaluj w oknie Programy i funkcje, w pozycji Microsoft NET Framework 4 Client Profile, a dodatkowo przywróć system do tyłu na chwilę (czas) przed zainstalowaniem tego NET Frameworka.


(Msl17) #3

jak go odinstalować?

nie mam kopi zapasowej wiec nie przywrócę


(system) #4

Napisałem wyżej: Odinstalować w: Panel sterowania > Programy i funkcje, pozycja Microsoft NET Framework 4 Client Profile. Poza tym, nie chodzi o kopię zapasową lecz Przywracanie systemu, Menu Start > Akcesoria > Narzędzia systemowe > Przywracanie systemu i wybrać pozycję sprzed zainstalowania NET Fameworka 4.


(Monczkin) #5

msl171 , nazwij temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978


(Msl17) #6

System przywrócono i niby wszystko jest ok ale po dwóch dniach znowu jest to samo co przedtem :frowning: a Net framework 4 już nie jest zainstalowany tylko jakaś jego aktualizacja nie mam ochoty przywracać systemu co chwila a automatyczne aktualizacje wolał bym mieć włączone


(system) #7

Nie musisz rezygnować z automatycznej aktualizacji, lecz po prostu wyłączyć z niej tylko ów NET Framework 4. Robi się to w oknie Windows Update. Skoro, Twoim zdaniem, szkodzi tutaj NF 4 to innej drogi nie ma.

-- Dodane 06.10.2010 (Śr) 19:54 --

Prawy klawisz na niechcianej pozycji w oknie Windows Update i wybrać Ukryj aktualizację.