Problem z aktualizacją zabezpieczeń IE7 błąd instalacji

Witam.

Mam problem z zainstalowaniem " Zbiorcza aktualizacja zabezpieczeń internet explorer 7 w systemie windows vista (32bit) kb978207 " Windows update pobiera sobie ją instaluje i pod koniec pokazuje mi , że jej nie zainstalowano no i błąd kod 800736cc. Starałem się pobrać ze strony http://windows.microsoft.com/pl-PL/inte … ts/ie/home IE 9 licząc na to że aktualizacja teraźniejsza wygaśnie i będzie aktualizowało już wszystko na IE9 po odpaleniu instalatora wyskakuje mi komunikat http://imageshack.us/photo/my-images/23 … uukju.jpg/ i otwiera mi stronę http://support.microsoft.com/kb/2399238 .I tu moje pytanie brzmi co robić, jaki dodatek service pack instalować no i czy macie jakieś inne pomysły na ten problem bo męczące jest ciągłe wyskakiwanie windows update na pasku informujące o tej aktualizacji.

Moim zdaniem powinieneś zainstalować SP1 i SP2,system staje się stabilniejszy,szybszy.Przejście z IE7 na IE 9 też może być żle przyjete przez Vistę.Jeśli masz kłopoty z WU,pobierz te elementy na dysk i z niego uruchom instalację “nadpisanie” SP1,SP2 oraz instalację IE8.Ważne dane przenieś na partycję niesystemową.Poczytaj to http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind … r-800736CC

Zainstaluj IE9

Ty kradzieju avatarów :lol:

"Kliknij kartę Narzędzia, a następnie w obszarze Sprawdzanie błędów kliknij przycisk Sprawdź. Jeśli zostanie wyświetlony monit o hasło administratora lub potwierdzenie, wpisz hasło lub potwierdź.

Zaznacz oba pola wyboru, Automatycznie napraw błędy systemu plików oraz Skanuj dysk i próbuj odzyskać uszkodzone sektory, a następnie kliknij przycisk Rozpocznij."

To to mi nie działa nie mogę sprawdzić napisane jest ze nie może sprawdzić bo dysk jest w użyciu co mam zrobić by go nie używać ?? :d

Jestem świeżo po formacie dysku c poczekam po prostu na service pack z windows update jak może zadziała …

a dobrze ze mi przypomniałeś o avatarze bo miałem go tak czy inaczej zmieniać :smiley: i zaraz to też zrobię bo wszędzie już mam jeden a tu zostął inny :smiley: