Problem z aktualizacją

Witam,

Tak jak w temacie, mam problem z aktualizacją. W SW Update pojawia się “ważna” aktualizacja systemu bios, gdy chce to zrobić, cała aktualizacja trwa koło 1,5 godziny po czym na koniec wyskakuje komunikat że nie można zaktualizować. Czasem występuje komunikat : already execute bios update application. Ktoś może się z tym spotkał i jest w stanie pomóc ?

Domyślam się, że chodzi o laptop HP. Posiadam HP Envy 7 i miałem podobny problem, nie tylko z aktualizacją BIOS. Może nie aż tak długo czekałem ale wszystko było OK pomimo komunikatu o niepowodzeniu. Mówię o aktualizacjach przez “HP Support Assistant”. Ponowne uruchomienie systemu pomagało. Może masz podobny problem i nie ma się co tym martwić. Wiadomo, że Win 8 ma swoje felery ale zapowiadają SP1 (Win 8.1) na czerwiec z poziomu “sklepu” i będzie zapewne lepiej.

ytong ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.