Problem z aktualizacjami F-Secure

antywirus znajomego przestał się aktualizować od momentu skanu komputera przez kaspersky który poblokował pliki. pobiera aktualizacje ale ich nie instaluje wyświetla coś takiego “Installation of F-Secure Anti-Virus Update 2008-08-20_03: File “\base278c.avc” failed CRC check” znajomy nie morze ponownie go zainstalować bo płyta z nim miała wypadek i jest porysowana a alkochol 52% wywalił wiele błędów!! Da się to jakoś naprawić czy trzeba kupić nowego antywira?? proszę o szybką pomoc

nic dziwnego dwa antywirusy na jednym systemie. Usuń obydwa, ściągnij z vortalu instalkę f-secure zainstaluj używając klucza z orginalnej płytki.

Niech odinstaluję Kasperskiego i przeczysći rejestr. :wink:

======================

K.

kasperskim skanował on-line a nie instalował

julek94 , tak więc niech usunie kontrolkę ActiveX, którą znajdzie w oknie Dodaj/Usuń programy, czyli Start->Panel Sterowania->Dodaj/Usuń programy.

siedze u niego i niestety nie widzę w panelu żadnej kontrolki ActiveX a kasperskiego usunąłem

julek94 , chodzi mi o kontrolkę ActiveX tegoż skanera online. Jeśli ją usunąłeś, to dobrze.

usunąłem i ccliner znalazł w rejestrze jakieś pliki Activx które usunąłem a aktualizacji jak nie było tak niema

julek94 , sprawdź, czy czasem nie usunąłeś wpisów w rejestrze Adobe Flash Player ActiveX. Wejdź w Start->Uruchom…, wpisz regedit i znajdź te klucze:

niema tych kluczy na górze jest kilka składających sie z liczb i cyferek które mi nic nie mówią oraz adobe shockwave player

julek94 , a działają dobrze te strony, które korzystają z Adobe Flash Playera??

prezentacje z db youtube itd wszystko działa