Problem z aktualizacjami systemu

witam system dziś ściąga mi aktualizacje czy to jest konieczne ?bo już sciąga i jak sćiagnie to każe uruchomic winde na nowo a zaraz po włączeniu znów sie jakieś sciąggają proszę o pomoc za odpowiedzi dziekuje

Może ściągnął i zainstalował i trzeba ponownie uruchomić kompa i potem inne ściąga?? Wejdź w Windows Update i zobacz jakie tam są aktualizacje.

Aktualizacje są konieczne i często wpływają na bezpieczeństwo oraz stabilność systemu.

Niech się instalują, ja też tak miałam podczas pierwszych dni korzystania z systemu. Potem aktualizacje będą się instalować bodajże raz w miesiącu…

wszystko w porządku, poprawki na sświeży system właśnie w ten sposób się instalują. kilkukrotnie wymagany jest restart w czasie aktualizacji. musisz to przetrzymać

i potem nie bedzie mi wyskakiwało że znowu sćiaga aktualizacje ??

PPM na mój komp > właściwości > aktualizacje automatyczne i tam sobie wybierz co Ci odpowiada.

aa to niech sie sciagaja tak jak koledzy wyzej powiedzieli ze są ważne to juz wole to przetrzymac

W dniu 15.07.2008 , o godzinie 15:36 został dopisany post przez kosiu22

dzieki chlopaki juz zaaktualizował jak wyłanczałem kompa to pisaało na ikonie od wyłoczenia czy wyłaczyc i zainstalować aktualizacje naćisnołem i zainstalowało i juz ich nie pobiera jeszcze raz dziekuje

Teraz już będzie tylko raz w miesiącu, około 15.

ok dzieki a tobie tez sie sciagaja ??

Nie, gdyż ja pobieram aktualizację ręcznie (automat wyłączyłem) kiedy mi to najbardziej pasuje.

jak wylączyłeś?? ja też bym tak chciał kiedy mipasuje to sobie pobieram

Podałem jak wyłączyć w poprzednim poście.

no ale jak wyłącze je to mi bedzie pisało ze komputer może byc zagrozony a to jest denerwójące

Panel sterowania—Centrum Zabezpieczeń—Zmień sposób informowania mnie przez Centrum zabezpieczeń i odznaczasz co chcesz.

Po instalacji SP3 dla Xp, ilość aktualizacji zdecydowanie maleje i zamiast pobierać co najmniej kilkadziesiąt, wystarczy pobrać tylko kilka, kilkanaście.