Problem z aktualizacjami systemu

(Marcin650) #1

witam system dziś ściąga mi aktualizacje czy to jest konieczne ?bo już sciąga i jak sćiagnie to każe uruchomic winde na nowo a zaraz po włączeniu znów sie jakieś sciąggają proszę o pomoc za odpowiedzi dziekuje

(adam749) #2

Może ściągnął i zainstalował i trzeba ponownie uruchomić kompa i potem inne ściąga?? Wejdź w Windows Update i zobacz jakie tam są aktualizacje.

(Cosik Ktosik) #3

Aktualizacje są konieczne i często wpływają na bezpieczeństwo oraz stabilność systemu.

(Olixxx94) #4

Niech się instalują, ja też tak miałam podczas pierwszych dni korzystania z systemu. Potem aktualizacje będą się instalować bodajże raz w miesiącu...

(Alxtreme) #5

wszystko w porządku, poprawki na sświeży system właśnie w ten sposób się instalują. kilkukrotnie wymagany jest restart w czasie aktualizacji. musisz to przetrzymać

(Marcin650) #6

i potem nie bedzie mi wyskakiwało że znowu sćiaga aktualizacje ??

(adam749) #7

PPM na mój komp > właściwości > aktualizacje automatyczne i tam sobie wybierz co Ci odpowiada.

(Marcin650) #8

aa to niech sie sciagaja tak jak koledzy wyzej powiedzieli ze są ważne to juz wole to przetrzymac

W dniu 15.07.2008 , o godzinie 15:36 został dopisany post przez kosiu22

dzieki chlopaki juz zaaktualizował jak wyłanczałem kompa to pisaało na ikonie od wyłoczenia czy wyłaczyc i zainstalować aktualizacje naćisnołem i zainstalowało i juz ich nie pobiera jeszcze raz dziekuje

(Cosik Ktosik) #9

Teraz już będzie tylko raz w miesiącu, około 15.

(Marcin650) #10

ok dzieki a tobie tez sie sciagaja ??

(Cosik Ktosik) #11

Nie, gdyż ja pobieram aktualizację ręcznie (automat wyłączyłem) kiedy mi to najbardziej pasuje.

(Marcin650) #12

jak wylączyłeś?? ja też bym tak chciał kiedy mipasuje to sobie pobieram

(adam749) #13

Podałem jak wyłączyć w poprzednim poście.

(Marcin650) #14

no ale jak wyłącze je to mi bedzie pisało ze komputer może byc zagrozony a to jest denerwójące

(Jacek Bydgoszcz) #15

Panel sterowania---Centrum Zabezpieczeń---Zmień sposób informowania mnie przez Centrum zabezpieczeń i odznaczasz co chcesz.

(Longhorn2009) #16

Po instalacji SP3 dla Xp, ilość aktualizacji zdecydowanie maleje i zamiast pobierać co najmniej kilkadziesiąt, wystarczy pobrać tylko kilka, kilkanaście.