Problem z aktualizacjami w Battlefield Bad Company 2

Witam. Kupiłem sobie grę Battlefield Bad Company 2 i po wyborze gry wieloosobowej nie miałem żadnych serwerów znalezionych. Wyczytałem, że trzeba zainstalować najnowsze aktualizacje. Lecz po chwili wyskakuje błąd: “data error please verify that downloaded files are complete and correct”. O co może chodzić bo nie mogę normalnie zagrać przez neta. Mój system to Windows 7 Ultimate 64-bit.

Uruchom grę jako admin. Ja np. nie mogę przeglądać serwerów jeśli uruchomie grę na zwykłym użytkowniku :slight_smile:

Może pomóc ale nie musi…

Przynajmniej widać jakiś progres bo ostatnio wyskoczyło mi to przy połowie, teraz uruchomiłem jako administrator, może coś pomoże :?

Dodane 23.10.2011 (N) 13:15

Aktualizacje poszły, ale teraz nie mogę się zalogować przy wyborze gry wieloosobowej. Podaję e-mail, który wczoraj podałem przy rejestracji, hasło też ok klikam Logowanie i wyskakuje mi regulamin, akceptuje go wpisuje klucz i pisze, że klucz jest już używany. Dziwi mnie to, że przy logowaniu wyskakuje regulamin do zaakceptowania, tak jakby tworzył nowe konto.

No to pozostaje ci kontakt z EA. Może to też być związane z Origin. EA przenosi teraz wszystko tam więc coś mogli spaprać.

Jeśli kupiłeś grę w postaci klucza na allegro to Twój klucz mógł zostać zablokowany.

Często tak się dzieje i w tym momencie kończy się przygoda z trybem multiplayer.

Mi przydarzyło się to samo.

Wpierw nie mogłem zagrać w multi, gra ponownie wołała o klucz a z czasem gra zniknęła z konta w eadm/origin.

Jedyne wyjście to zakup wersji pudełkowej, bądź elektronicznej przez właśnie origin.

Cena w tym drugim, wynosi aktualnie mniej niż 30 złotych więc nie jest źle.