Problem z aktualizacjami WIn 7

Witam serdecznie.

Mój problem polega na tym, że po ściągnięciu aktualizacji ( komputer ma tydzień ) komputer się wyłączył i uruchomił sie ponownie tyle, że z tym skutkiem, że wyskakuje komunikat “Przygotowywanie do konfiguracji” i nic sie nie dzieje. Komputer stoi w takim stanie już 12 godzin. Co może być przyczyną lub jak można nawet odpalić system bez instalowania aktualizacji ?

Windows 7 home premium 64 bity oryginał.

Proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam

Podczas uruchamiania systemu, w czasie ładowania biosu naciśnij F8 i wybierz z dostępnych opcji Ostatnia Dobra Konfiguracja

Teoretycznie w tej sytuacji nie powinieneś nic robić,czekać na ukończenie konfiguracji.Ale to teoria.System może mieć jakiś błąd.Ja bym go zrestartował,ewentualnie pobrał “ręcznie” aktualizacje jeszcze raz.Jeżeli sprawia takie problemy.wina może leżeć też po stronie niskiego transferu internetu.Decyduj sam istnieje możliwość uszkodzenia systemu.Wyłącz aktualizacje automatyczne,skontaktuj się ze Sprzedawcą lub Microsoftem. www.speedtest.net Zmierz download i Upload.

Uruchom ponownie komputer trzymając F8, uruchom Ci się Zaawansowane opcje rozruchu i wybierz Ostatnia znana dobra konfiguracja (zaawansowana) a jak to nie pomoże to , uruchom w Trybie awaryjnym, i w Panelu sterowania>Programy funkcje>Wyświetl zainstalowane aktualizacje w zaznaczasz każda i odinstaluj… ponownie uruchamiasz normalnie komputer.

Miałem to samo. Byłem tak niecierpliwy, że ciągle resetowałem kompa aż w końcu cofnęło instalacje. Któregoś razu znowu miałem to samo ale mi ruszyło po blisko godzinie i komp się uruchomił.