Problem z Aktywacją Test Drive Unlimited

Witam sory że pytam sie tutaj ale na gemikadze.pl na odpowiedż sie czeka pół roku.

A więc tak grałem na pirackiej wersji w TDU i dzisiaj kupiłem sobie orginalną gierke.Odinstalowałem TDU pirackie wyczysciłem rejestr i zainstalowałem TDU orginalne i gdy chce sie podłączyć do gry online mam napisane że conecting jest filed.Co mam zrobić???

PS. przy instalacji ani przy wlonczeniu gry nie prosiło o klucz :expressionless:

Prosze was o pomoc.

Czy ta gra (chodzi o oryginał) nie jest przypadkiem zabezpieczona SecuROM-em, który siedzi w systemie niczym rootkit i wykrył, że miałeś pirata? Jeśli tak jest, to raczej nie pograsz… :slight_smile:

Nie masz zamontowanego obrazu, czy włączonego SDhide (czy jakoś tak, taka ikonka z czaszką).

niee gra sie wlancza ale nie moge grać online ponieważ wogóle mnine nie zapytało o CD key tak jakby zapamiętało CD key z poprzedniej wersji

Tak jak mówiłem w systemie siedzi SecuROM. Raczej nie pograsz… :slight_smile:

jakto nie pograsz napewno da rady to jakoś wyczyścić

Prosze. pomóżcie

Dodane 09.02.2009 (Pn) 23:18

OK wyczysciłem system ze wszystkich plików TDU i teraz mam inny problem.Mianowicie gdy naciskam na ikonke TDU pokazuje sie okienko w którym musze wpisać mój serial a więc wpisuje serial 16-o znakowy i po krótkiej chwili pokazuje sie ze mój serial jest nie prawidłowy o co chodzi???

PS. Te zabezpieczenia są dobijające .I jak tu kupować orginały?? #-o

A wbijasz serial z oryginała, czy z pirata poprzedniego?

Wszystko wina tego zabezpieczenia co się zowie SecuROM… Raczej nic nie da rady z tym zrobić, ale ja się na grach nie znam więc nie pomogę, wiem tylko że takie są objawy “zarażenia” SecuROM-em… :slight_smile:

Wbijam kod z orginała nie wiem co jest grane

no nic prosze tylko jeżeli kots miał taki sam problem niech napisze jak go rozwiązał