Problem z aktywacją Windows 7 Ultimate x64

Z ciekawości, nie wolisz Windows 10? W7 to wybór?

Nowe wersje WSUS Offline Update nie obsługują już Windows 7. Ostatnia wersja obsługująca siódemkę to bodajże któraś z jedenastek. Na szczęście na stronie producenta można te starsze wersje również pobrać.

2 polubienia

NTLite = :heart:

Dla zainteresowanych:
Jakby ktoś chciał mocno wypasiony angielski obraz Windows 7 SP1 version 6.1 (build 7601.24553) ze zintegrowanymi aktualizacjami do 16.05.2020

no i must have:
WinPE 10-8 Sergei Strelec (x86/x64/Native x86) 2020.06.09 English version

@krystian3w no ale czemu facepalm? Dla zwykłego użytkownika czemu nie lepiej W10 w stos. do W7 jak ma klucz?

Zainstalowałem Windowsa 7 na wirtualnej maszynie, ponieważ posiadam tuner tv, kluczyk do programu ArcSoft TotalMedia (dołączany razem ze tunerem) zapodział mi się, a próba zainstalowania Windows Media Center na moim kompie z Windows 10 skończyła się fiaskiem. Postanowiłem że zainstaluje sobie ten system nie tylko z tego powodu, ale i z nostalgii do tego systemu (Używałem tego systemu od 2013 do 2017, i był bardzo przyjemny. Praktycznie 0 problemów.)

2 polubienia

Jest jakaś metoda na własną odpowiedzialność: https://www.centrumxp.pl/Publikacja/Mozemy-juz-zainstalowac-Media-Center-w-Windows-10, może nawet wątku nie zamknięto na forum MDL i ktoś dalej uaktualnia metodę (jak MS ją lekko zablokował lub blokuje regularnie co 6 miesięcy jak forumowicze obejdą).

Link w tej metodzie nie działa. Jednak pamiętam że instalowałem to, jednak wywalało mi błąd w CMD (Kod 5: odmowa dostępu)

Nie działa, bo dostałeś bana jako “spam-bot” na forum MDL (bardzo często taki robią z internetem mobilnym) czy hosting plików “padł”?

Link do pobrania na serwisie MEGA nie działa.