Problem z aktywacją Windows 7!

Ale tam nie ma opcji aktywacja telefoniczna tylko coś takiego “jeśli chcesz aktywować lub zarejestrować…” pod jedynką pod 2 jest użytkownicy domowi pod 3 użytkownicy biznesowi i tam coś jeszcze pod innymi numerami.

Jak nacisnę 1 to robi się melodyjka czyli łączy się z konsultantem czego nie chcę !!

Co nacisnąć żeby zrobić to automatem!!

poczekaj na połączenie.

Aktywacja Produktów Microsoft

00 800 12 11 654 – międzynarodowy numer bezpłatny*

w godzinach 8-20 w dni robocze oraz w soboty 9-16.

Automatyczna aktywacja telefoniczna dostępna całą dobę.

* Twój operator telefoniczny może pobrać opłatę za połączenie.

Nie wiem na jaki numer dzwonisz, ale odpowiadam już po raz ostatni. Aktywacja jest wykonywana tylko i wyłącznie przez automat

Aktywacja telefoniczna na przykładzie Windows XP - dla każdego systemu z rodziny Windows jest identyczna.

Nie zrobisz tak. Automat jest na początku do momentu połączenia z konsultantem, potem konsultant prosi o podane końcówki klucza, weryfikuje poprawność i przełącza Cię z powrotem na automat, który dyktuje Ci numer, który wpisujesz w okienka od A do H bodajże. Nie rozumiem, czemu za wszelką cenę chcesz uniknąć rozmowy z konsultantem, powiedz wprost, że spaliła Ci się płyta główna i tyle. Mnie się mobo zjarało, mojej ciotce mobo się zjarało i w obu przypadku konsultant nie robił problemu z aktywacją.

Numer polski do automatycznego aktywowania programów Microsoft - 22 - 594-19-99 - na komputerze uruchamiasz aktywacje telefoniczną i po wybraniu 1 - przekazujesz 8 grup po 6 cyfr za pomocą klawiatury telefonu - po przyjęciu - automat odczytuje kod dla Ciebie do wbicia na komputerze - również 8 bloków po sześć cyfr. I tyle - na komputerze naciskasz dalej i aktywacja zakończona.

Jest też drugi numer 801 802 000 - też czynny całą dobę i po polsku.

Dzięki JASiEK.w zadziałało i nie musiałem się tłumaczyć jakiemuś konsultantowi :smiley: