Problem z aktywacją Windows


(werewolf836) #1

Nie mogę aktywować windowsa online,miałem innego operatora -Multimedia i było wszystko ok,teraz mam Netię i nie mam możliwości aktywować win,telefonicznie znowu smsy nie dochodzą,dzwoniłem do netii zeszło 17płatnych minut na koniec powiedział Panocek ze dane do uzupełnienia w polach na stronie mojego urządzenia wyśle smsem i sms nie doszedł,problem polega na tym iż klikam aktywację ,sprawdza połączenie i po minucie wyskakuje że nie mogę teraz aktywować windowsa online,co mam zrobić?


(GioWDS) #2

Jeśli wina by istniała po stronie operatora otrzymałbyś komunikat, że nie można połączyć się z serwerem.

Po prostu przekroczyłeś limit aktywacji online i musisz wykonać ją telefonicznie.


(werewolf836) #3

Jak przekroczyłem limit aktywacji?Wczoraj instalowałem i to juz chyba z 10x robiłem za każdym razem było wszystko ok a po zmnianie internetu jest źle.

–>Tak chce teraz wykonać aktywację systemu bez rejestracji

–> (okienko) trwa sprawdzanie połączenia

po minucie wyskakuje okienko z info:

NIE MOŻNA WYKONAĆ AKTYWACJI SYSTEMU WINDOWS

coś takiego dokładnie

http://patrz.pl?1210491

Od kiedy są jakieś limity aktywacji jak windowsa dostałem z komputerem i nie muszę go rejestrować a aktywacje za każdym razem po instalacji się robi.

Telefonicznie dziś kombinowałem i nie dało rady bo sms do mnie od nich nie dociera,wszystko jest załatwiane z automatem.


(system) #4

http://support.microsoft.com/kb/307890/pl


(werewolf836) #5

http://patrz.pl/zdjecia/id/1210666

Internet mam a pokazuje że nie mam,więc o co chodzi?Przez modem też kombinowałem z aktywacją i nic,więc chyba jak pisałem problem tkwi coś w necie

Dzwonie pod nr "bezpłatny"info że numery się zmieniły,dzwonie pod podane oczywiście automat jest,zanim się wygada i wybiorę opcje kasuje kaskę wszedłem źle w menu automatu i cofnąć się nie da więc kolejne połączenie a zżarło mi prawie 4zł ,co za kicha,orginalne oprogramowanie i jeszcze jakieś denne aktywacje za które trzeba płacić cała polska.


(Piotrkijak) #6

To w jaki sposób niby aktywujesz tego Windowsa, że twierdzisz, że nie przychodzi Ci jakiś tam sms? Jak ja aktywowałem Windowsa, to nie dostawałem żadnych SMS-sów - po prostu zadzwoniłem ze stacjonarki, podałem automatowi kod, automat stwerdził, że coś jest nie tak(już nie pamiętam o co poszło), więc połączył mnie z konsultantem, na prośbę konsultanta podałem klucz produktu, konsultant zweryfikował klucz i normalnie przełączył mnie na rozmowę z automatem, który podyktował mi klucz aktywacyjny, który wpisałem w luki od A do H.


(werewolf836) #7

Właśnie miałem smsem dostać literki do luk A-H i nic nie przychodzi,a tela stacjonarnego nie posiadam.


(Piotrkijak) #8

W takim razie sugeruje zadzwonić do Microsoftu i zapytać się, czy nie idzie tego inaczej załatwić bo nie przychodzi Ci sms z kodem.


(GioWDS) #9

Ja kiedyś taki problem z aktywacją rozwiązałem telefonem do MS i prośbą o zresetowanie countera aktywacji - pomogło.