Problem z aktywacją XP

Witam.

Mam problem z przeprowadzeniem aktywacji Win XP HE. Mam oryginalną płytę i po przeinstalowaniu nie mogę aktywować swojego systemu ponieważ jest jakiś błąd identyfikatora instalacji. Dzwoniłem do obsługi technicznej MS i przy podawaniu identyfikatora przez telefon dzieje się to samo. Przy próbie zmiany klucza produktu z powrotem pokazuje się ten sam identyfikator instalacji. Jedyne co usłyszałem w dziale pomocy to to, że musiał wystąpić jakiś błąd przy instalacji… Przeinstalowywałem już trzy razy i bez efektu. Powoli zaczyna mnie trafiać szlag, człowiek kupuje oryginalne oprogramowanie i nawet nie może go aktywować. Czy ktoś może spotkał się z czymś taki? Czy ktoś mógłby mi pomóc?

Pozdrawiam

A próbowałeś zainstalować pirata i podać oryginalnego CD-Key’a :?:

Wiem, że nie po to kupuje się oryginalne oprogramowanie, żeby

musieć się tak pierniczyć, ale spróbuj… może akurat zadziała :roll:

Hmm… Szczerze mówiąc nie bardzo mam skąd wziąć pirata. Zresztą, bardziej chodzi mi o to aby móc aktywować oprogramowanie za które zapłaciłem :slight_smile:

Szczerze to zapłaciłeś za klucz, płyta była dodatkiem.

Ostatnio coraz więcej problemów z Windows XP, mam 3 różne XPki z MSDN:AA, i we wszystkich podczas instalacji jest błąd (nieprawidłowy najwyższy poziom dokumentu), płyty pobrane i nagrane bez błedów, wszystkie pozostale (Visty / siódemki ) działają bez problemów.

Może mają jakąś awarię systemu aktywacji?

bardzo możliwe,miałem podobny problem ale się chyba sam rozwiązał :stuck_out_tongue:

witam mialem taki sam problem.napisz na gg 6751859. to ci powiem co masz zrobic.pozdro.

ja mam wlasnie dokladnie to samo co kolega wyzej tylko ze win professional…

a po gadce o blednej instalacji mowi aby zmienic klucz produktu, gdy go zmieniam wyskakuje ze mam bledny klucz chociaz na 100% przepisuje poprawny z nalepy…;/ ehh prosze o odp:)

Miałem identyczny problem opisany w aktywacja-identyfikator-instalacji-nie-zmienia-sie-t368921.html widze że nic sie nie zmieniło. Konsultanci w microsoft mowili mi ze nie mogą mi pomóć i mam się zgłosić po UWAGA 1,5 roku od kupna XP do sklepu tam gdzie kupowałem XP ( sklep rtv,agd) i tam mieliby mi pomóc. Już widzę jak ten facet mi pomoże…Zrobi głupią minę i powie że w ciągu 1,5 roku ciągle się aktywował a teraz nie może…Bedzie patrzył na mnie jak na idiotę… MIAŁEM TEN SAM PROBLEM…

Tu chyba chodzi o przesiadke na nowszy system. 3 systemy na Microsoft na rynku…Tego jeszcze nie było… Chcą się pozbyć XP z rynku bo im zawadza…

hmmm o pozbycie sie innych systemow z rynku tutaj chyba nie chodzi…

poprostu jest chyba cos takie ze okreslona ilosc razy mozna aktywowac…

wiec pomoze mi ktos?

Ale czy jest jakiś sposób by to rozwiązać?

Moze zmiana ID dysku twardego ale nie jestem pewien…Niech ktoś się wypowie…

hmmm to pomoze ktos czy nie??? :expressionless: :expressionless:

Miałem podobny problem z aktywacją.W moim przypadku po sformatowaniu dysku i restarcie biosu miałem źle ustawioną datę i czas.Po wprowadzeniu prawidłowej daty i czasu system mogłem normalnie aktywować.

ej no nie bede resetowal biosu… ma ktos inny pomysl??

Tu nie chodzi oto aby restartować bios ale sprawdzić czy Masz dobrze ustawioną datę i czas.

czyli jak dobrze ustawiona to co mam zrobic?? i da to cos?;>

W mojej wypowiedzi podałem z jakim przypadkiem braku możliwości przeprowadzenia aktywacji sam miałem

do czynienia.Jeżeli masz ustawiony prawidłowo czas i datę to przynajmniej tą przyczynę braku możliwości przeprowadzenia aktywacji można wykluczyć.