Problem z aktywacją

No więc mam w 100% legalną vistę ,zakupioną ze 3 lata temu razem z komputerem. Musiałem niedawno go sformatować, na szczęście zanim to zrobiłem, skapnąłem się ,że naklejka z kodami przyklejona na obudowie mi się zatarłą ( zawsze trzymam nogi na tym pudle i po czasi musialo sie zatrzec). No i korzystajać z rady jakiegos kumpla uzylem program winkeyfinder ktory mial ten klucz znalezc. Zapisalem go wsyzstko cacy itp. Potem przy instalacji go wpisalem. Jednak jest taki problem, ze teraz za kazdym razem gdy wlaczam komputer, moge wcisnac activate now (tam musze wpisac klucz lecz nie wiem dalczego to nic nie daje) albo czekac 15 sekund zanim moge kliknac activate later. Niby to nie problem ale tak moglem wlaczyc i odejsc a tak musze klikac ;/ A druga sprawa to ze nie moge tapety miec. Bo jak ustawie to po ponownym wlaczeniu tapety nie ma, jest czarny ekran i podpis “this copy of windows is not genuine”. O co chodzi? Co zrobic by tego nie miec?

klusek222 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Telefon do MS i ręczna aktywacja

Tak jak mówi kolega. Dodam tylko, że aktualne numery telefonów do Microsoft znajdziesz pod linkiem:

http://blogs.technet.com/b/mkedziora/ar … ienta.aspx

Jest to o tyle istotne, że półtorej roku temu owe numery uległy zmianie.