Problem z alertem zabezpieczeń i avastem

(QoLCzyk__) #1

Siemka. Mój problem polega na tym że avast nie chce mi się połączyć z internetem.Miałem formata kompa.Internet działa choć cos za wolno.Po wpisaniu serialu do avasta alert zabeczbieczeń pokazuje mi cały czas że mam nie aktualnego antywirusa, a w avaście pisze że jest aktualny na 2651 dni.Nie wiem o co w tym chodzi. Bardzo prosze o pomoc.

(CzajAn) #2

Rejestrując program otrzymujesz prawo do aktualizacji baz przez rok, a podane przez Ciebie dni 2651 to trochę więcej (chyba, że masz wersję płatną)

Spróbuj pobrać najnowszą bazę wirusów ręcznie stąd i zainstalować bez udziału okna głównego programu avast.

Następnie sprawdź na ile dni masz aktualizacje baz wirusów - to coś zupełnie innego niż ważność programu.

(Danielm86) #3

Niestety, ale po formacie musisz zdobyc nowy klucz, bo na tym się nie połączy.

(QoLCzyk__) #4

Mam nowy klucz. Pisze mi żebym zaktualizował VPS bo mam starą wersie.A co to jest VPS i jak o zaktualizować?

-- Dodane 11.11.2009 (Śr) 19:46 --

Mam nowy klucz. Pisze mi żebym zaktualizował VPS bo mam starą wersie.A co to jest VPS i jak o zaktualizować?

(CzajAn) #5

VPS to wersja bazy wirusów

Pobierz i zainstaluj to co podałem we wcześniejszym poście lub poczekaj aż avast sam się zajmie tym problemem

(Danielm86) #6

Można to przyśpieszyć. Prawy na ikonę w trayu/aktualizacja/aktualizuj program