Problem z alertem zabezpieczeń i avastem

Siemka. Mój problem polega na tym że avast nie chce mi się połączyć z internetem.Miałem formata kompa.Internet działa choć cos za wolno.Po wpisaniu serialu do avasta alert zabeczbieczeń pokazuje mi cały czas że mam nie aktualnego antywirusa, a w avaście pisze że jest aktualny na 2651 dni.Nie wiem o co w tym chodzi. Bardzo prosze o pomoc.

Rejestrując program otrzymujesz prawo do aktualizacji baz przez rok, a podane przez Ciebie dni 2651 to trochę więcej (chyba, że masz wersję płatną)

Spróbuj pobrać najnowszą bazę wirusów ręcznie stąd i zainstalować bez udziału okna głównego programu avast.

Następnie sprawdź na ile dni masz aktualizacje baz wirusów - to coś zupełnie innego niż ważność programu.

Niestety, ale po formacie musisz zdobyc nowy klucz, bo na tym się nie połączy.

Mam nowy klucz. Pisze mi żebym zaktualizował VPS bo mam starą wersie.A co to jest VPS i jak o zaktualizować?

Dodane 11.11.2009 (Śr) 19:46

Mam nowy klucz. Pisze mi żebym zaktualizował VPS bo mam starą wersie.A co to jest VPS i jak o zaktualizować?

VPS to wersja bazy wirusów

Pobierz i zainstaluj to co podałem we wcześniejszym poście lub poczekaj aż avast sam się zajmie tym problemem

Można to przyśpieszyć. Prawy na ikonę w trayu/aktualizacja/aktualizuj program