Problem z all playerem

Co zrobic gdy all player nie chce otworzyc filmu w formacie AVI…?

Pojawia sie komunikat: Plik używany przez inny program w trybie wyłącznosci.Wyłącz ten program by odtworzyc go w all playerze…?O jaki program chodzi…?

Inny program korzysta z tego pliku. Zamknij inny program którym odtarzasz ten film. Jeśli nie korzystasz z zadnego to uruchom ponownie system. Ewentulani emożesz mieć jakiegoś syfa na kompie. Dzieje sie tak z każdym plikiem czy z jednym oknkretnym?

zapewne pobrales film z jakiegos p2p wylancz go a wszystko bedzie chodzilo:)

Wiec: tak jest…pobrałem film emulkiem…dzieje sie tak tylko z jednym plikiem…jak mam zamknac program który korzysta z tego akurat pliku…?

bo nie kumam…??

Co do syfu to raczej nie mam go na kompie…log sprawdzony…system skanowany Pandą on-line…

  1. Zamknij emulka a powinno wszystko grać jak należy.

  2. wyłącz komputer=> włącz komputer=>wyłącz mułka=> uruchom film.

to chyba nie o to chodzi gdyz emulek nie uruchamia mi sie przy starcie systemu…jest wyłaczony a odpalam go tylko wtedy gdy cos sciagaM…

sciagnij Unlocker kliknij na ten film PPM i uwolnij proces tylko przypadkiem nie skasuj :wink:

zainstalowałem unlockera i pojawia sie komunikat:NIE ZNALEZIONO BLOKUJACEGO UCHWYTU…

Ma ktos jeszcze jakis pomysł…?

na innym odtwarzaczu Windows Media Player,Media Player Classic itp da rade?

juz sam nie wiem…daj moze screena jaki masz procesy…

własnie w tym problem ze w media playerze odtwarza ten film…

a co do screena to niestety nie wiem jak go mam dac…

moge jedynie Ci je wypisac jesli chcesz…

jak zrobic screena :arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=46412

hmm…odinstaluj allplayera wyczysc pozostalosci po nim i ponownie instal

w skrocie:

klawisz na klawiaturze printScreen>>wchodzisz da paint’a >>edyscja>>wklej>plik>>zapisz jako(np. jpeg) wchodzisz na http://www.fotosik.pl

hmm może powinnam zalożyć nowy temat ale problem jest wlaściwie kontynuacją tego… błąd wyskakuje mi ten sam (że .avi używany jest przez inny program) uwalniam go i wyskakuje następny błąd…że brak jakiegoś kodeka (allplayer nie wie jaki) lub zbiór uszkodzony.

mam najnowszą paczkę k-lite, ffdshow po instalacji sprawaia same porblemy dlatego korzystam z k-lita a i dodam że na innych odtwarzaczach film też nie chodzi :((na media pleyerze 10 też nie) a jak skanuje go gspotem to twierdzi że to nie plik avi

z góry dzięki za odpowiedź

Pisz w jednym temacie używaj polskich znaków,użyj opcji zmień.JNJN

1 zmień widok z miniatur na kafelki lub szczegółowy. Explorer buforuje miniaturę jakimś kodekiem i często taki błąd wystepuje.

2 lub wytnij i wklej w inne miejsce

3 ściągnij avi codec by sprawdzić jakich kodeków potrzebuje ten film

avi codec też uparcoe twierdzi że to nie jest plik avi:)

wklejenie tego do innego folderu też nic nie daje

zmiana nazwy też nic nie daje

nie wiem czy to coś pomoże ale pliki ściągam z bitcometa.

wszystko to serial i część z odcinków odtwarza bez problemu

a przy części wysakują takie problemy

juz nie wiem co robić