Problem z Allegro.pl

Witam

Jak to zwykle bywa u mnie zachciało mi sie sprawdzić allegro. Tu wystąpił jednak olbrzymi problem. Nie mozna sie zalogować. Postanowiłem sprawdzić poczne. Tam otrzymałem list od allegro gdzie napisisane jest ze mój adres mail został zmnieniony z miques@op.pl na miques-op@hotmail.com mimo, że ja go nie zmieniałem!! Co sie stało?? Na nawy mail nie wiem jakie jest hasło, więc nie moge sie zalogować. Co robić?

Widocznie ktoś się włamał na twoje konto i zmienił email.

hehe dzwoń szybko albo pisz do Allegro i popros o blokadę konta albo zmiane adresu mail:/

Lepiej zadzwoń, bo na maila odpowiedzą Ci dopiero jutro.

Powodzenia :!:

daj znac czy juzz allegro zalatwiles i co sie stalo? dzieki temu moze ktos inny sie ustrzeze przed takimi problemami jak Twoj

Ostatnio kupowałem nagrywarke dla sąsiada no i pech chciał ze trafiłem na tego oszusta z pod Wrocławia który oszukał ponad 300 osób na allegro no ale pisałem do Allegro w tej sprawie alegro oddaje kase do chyba 500zł

ale tylko wtedy kiedy na policji złoży się wniosek o kradzierzy ale już olałem to bo więcej mnie wyniesie dojazd do policji jak to wszystko warte było :confused:

fajnie by było jakbym znał numer na allegro, ktorego nigdzie nie moge znaleźć :frowning:

Jest tylko fax :?

+48 61 8602801

A telefon 61 8602800 :slight_smile: