Problem z allegro

Witam. mam problem z allegro: otóż chodzi o to że blokują mi konto. Założyłem nawet drugie konto na inny adres (bo mam ze tak powiem 2 domy :slight_smile: ) i też mi zablokowali ;/ po IP sie zczaili czy co? Jak napisałem czy mam im wysłać kopię dowodu osobistego to mi napisali że mój udział w allegro sie skończył :expressionless: w takim razie już nie mam opcji się zarejestrować :expressionless:

Myślicie że gdybym się zarejestrował z innego IP (niestety mam stałe)

to wtedy bybyło ok? oczywiście na inny adres… tzn. np. jedna literka zmieniona

Widocznie zasłużyłeś sobie na to czymś, że nie możesz się zarejestrować. :x

To oczywiste że inne IP to inny użytkownik neo co 24h zmienia IP userów :stuck_out_tongue:

No właśnie sobie nie zasłużyłem… założyłem next konto a oni już mnie na amen odrzucają :frowning: :stuck_out_tongue: wiem że inne IP to inny użytkownik ale czy np. jak tworze nowe konto i mnie banują to mogą patrzeć na IP z jakiego było konto tworzone i późneij z jakiego Ip sie loguje?

Sam masz odpowiedź z poprzedniego posta, masz stałe IP, a ponieważ administratorzy allegro zbanowali twoje IP to znaczy że nie możesz go powtórnie używać bo jak napisałeś jest odrzucone na amen, jak by to było gdyby ,oszuściki’’ robili kogoś w balona zbijali kase i działali wciąż na innym IP, nie można w ten sposób, konto masz nieaktywne, coś może zrobiłeś ale na forum może nie warto o tym mówić. :wink:

Ale nie mogli zbanować mojego IP, bo jestem w sieci gdzie jest około 100 kompów. Wtedy by nikt nie mógł sie rejestorwać. Zresztą ja mogę sie zarejestrować tylko po np. 3 dniach dostaje maila ze moje konto zostało zawieszone/.

Powiem tylko tyle… Allegro nie blokują nikogo jeśli nic nie zrobił… Musiałeś poprostu narozrabiać… Zbanowali twoje IP wewnetrzne bo te 100 kompów ma takie same IP ale tylko zewnętrzne:D:D

Pozdro

Niestety Allegro rządzi się swoimi prawami, ja np. nie mogę się zarejestrować bo przysłali mi maila że dane które podałem są niezgodne z prawdą. Dwa razy próbowałem i to samo. Nie wiem, może oni wiedzą lepiej jak się nazywam i gdzie mieszkam? Oczywiście dane podawałem zgodnie z prawdą.

fiero może jakiś oszust zarejestrowal się wcześniej na twoje dane i dlatego uważają, że to TY chcesz ich oszukać.

dk0x

a nie podbijaleś czasem cen za pomocą znajomego, albo przez inne konto? Masz jakieś negatywy?

Najpierw przeczytaj regulamin, a później zobacz po kogo stronie leży wina.

I na tym koniec tematu