Problem z AMD Catalyst Control Center

Witam. Dziś spotkała mnie niemiła sytuacja. Po próbie aktualizacji sterowników mojej karty graficznej stwierdziłem, że dodatkowe oprogramowanie nie jest mi potrzebne i z racji tego usunąłem całą zawartość AMD CCC z komputera. Następnie na nowo zainstalowałem sterowniki i po tej operacji mam problem z rozdzielczością w grze CS:GO. Mianowicie chce mieć “black barsy” po bokach, ale gdy chce wyłączyć skalowanie GPU i nacisnąć akceptuj, “ptaszek” przy zapytaniu o skalowanie wskakuje z powrotem. Dodam, że mój system to W7 x64 (ALE! był aktualizowany do W10, po czym powróciłem do 7). Sterowniki przeinstalowałem raz jeszcze i nic z tego. Czy spróbować może zainstalować stery od 10? 

 

Pozdrawiam

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.