Problem z AMD Catalyst

Witam, mam problem ze sterownikami graficznymi AMD Catalyst, a mianowicie nie mogę odznaczyć opcji skalowania z GPU ( " Wł. zwiększanie rozdz. za pomocą GPU " ). Jest mi to potrzebne ponieważ w pewnej grze wygodniej mi jest z czarnymi paskami po bokach, a opcja ta nie pozwala mi na to i rozciąga grę. Problem mam dopiero od dzisiaj kiedy to zaktualizowałem sterowniki. Oczywiście próbowałem wrócić na poprzednią wersję ale nawet tam to nie działało. Zawsze kiedy ją odznaczam to po wciśnięciu " zastosuj " automatycznie zaznacza się z powrotem. >>> http://scr.hu/1ic1/m704w - tutaj screen.

post-282689-0-87358500-1440552587_thumb.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.