Problem z android maket na teblecie

Witam, mam taki problem, teściowa dostała tablet na dzień matki włączyłem połączyłem z siecią założyłem konto na gmail wchodzę w android market i dostaje komunikat 1: że nie można połączyć się z kontem gmail i 2: że pobieranie aplikacji nie powiodło się co robić?

  1. Włącz synchronizację (Ustawienia/Konta i synchronizacja/).

  2. Jesteś podłączony przez wifi/3G?

synchronizacja włączona, łącze się przez wifi, wczoraj jak założyłem konto to mi się połączył ściągnąłem 2 aplikacje a od dziś nic nie ściąga

Hmm… czy do routera podłączone są jeszcze jakieś urządzenia z Androidem?

Ostatnio na jednym telefonie zaobserwowałem to samo, gdy drugi był połączony.

Poczytaj tu: http://support.google.com/googleplay/bi … &ctx=topic

durson ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

Spróbuj najpierw pobrać coś na tablet z poziomu komputera z Google Play. Jak uda Ci się pobrać jakąś aplikację, to z tabletu też już nie powinno być problemu.

chodziło o to że w niektórych wersjach androida przy słabszym sprzęcie trzeba wyczyścić ciastka i dopiero pobierać i tak za każdym razem