Problem z Androidem 4.1, wyskakujące komunikaty o zatrzymanych aplikacjach i brak dostępu do ekranu głównego

Półtora miesiąca temu kupiłem sobie tablet Prestigio Multipad 2 Pro Duo 7.0 z Androidem 4.1. Działał sprawnie aż do przedwczoraj, kiedy przy uruchamianiu tabletu wywaliło Sklep Play [Aplikacja sklep google play została zatrzymana]. Odinstalowałem więc jego aktualizacje i problem zniknął. Za to dziś przy uruchamianiu wszystko padło… Czarny ekran… Jedyne co widzę to pasek z dolnymi klawiszami. Cały czas wyskakują komunikaty typu “aplikacja Program uruchamiający została zatrzymana” itp. Normalnie mogę [za pomocą paska zadań] wejść w ustawienia [utrudniają mi to komunikaty], ale nic poza tym. Co mam robić? Da się np. pobrać Androida z internetu czy coś?

 

PS: Jedyne co na nim miałem to kilka bezpiecznych gierek ze sklepu play, był również antywirus.

 

PS2: Po jakimś czasie tablet się restartuje, ale wtedy zostaje tylko ekran startowy.

 

  :beksa:  :beksa:

A możesz wejść w ustawienia -> Kopia i kasowanie danych -> Ustawienia fabryczne

Niestety, tego również nie mogę zrobić.

A awaryjnie ?

 

Przyciskaj cały czas przycisk wyciszania

http://www.download.net.pl/tryb-awaryjny-w-smartfonach-z-systemem-android/n/4908/

Ok gościu z serwisu mnie nauczył, dzięki za odpowiedzi.